Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny swojego męża, a my patrzymy na tort. Genialny!

Agnieszka Kaczorowska urządziła mężowi urodzinowę imprezę z okazji jego 30. urodzin. Teraz pokazała, jak wyglądał tort.

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej, Maciej Pela, obchodził 30. urodziny. Z tej okazji tancerka i aktorka zorganizowała mu imprezę-niespodziankę. Największą radość sprawił Maciejowi tort i wcale się nie dziwimy. To małe dzieło sztuki.

Agnieszka Kaczorowska pokazała urodzinowy tort męża

Maciej Pela skończył 30 lat i swoimi urodzinowymi przemyśleniami podzielił się na Instagramie. Pokazał urocze zdjęcie z Agnieszką Kaczorowską i córką Emilką, i napisał:

W takim składzie, pełną para, wjeżdżam w 30. rok życia! Marzenia się spełniają...(...) Agnieszka Kaczorowska dziękuję kochanie za szczęście, które dzięki Tobie odnalazłem. Dziękuje Ci za rodzinę, którą stworzyliśmy. I dziękuje za to, że te wyjątkowe, okrągłe urodziny mogę spędzać z Tobą i Emi!

Tymczasem Agnieszka Kaczorowska przygotowała dla męża niespodziankę i zorganizowała mu urodzinową imprezę. Gwoździem programu był niezwykły tort, który - jak się okazuje - był marzeniem Macieja.

Zorganizowałam wczoraj ukochanemu mężowi imprezkę z okazji 30. urodzin. Dużo atrakcji, dużo uśmiechu i dużo bliskich nam osób. Kochanie, bądź zawsze szczęśliwy - napisała aktorka i dodała na Instastories: A tort LEGO chyba okazał się najfajniejszą niespodzianką.

Agnieszka Kaczorowska pokazała tort urodzinowy mężaAgnieszka Kaczorowska pokazała tort urodzinowy męża Instagram/agakaczor/

Przyznajemy, tort robi wrażenie i wygląda jak małe dzieło sztuki. Maciejowi życzymy wszystkiego najlepszego!

 KM

Agnieszka i Maciej chętnie pochwalili się ślubnymi zdjęciami:

Zobacz wideo