Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją garderobę. Jest inna niż myślicie. Ten widok z pewnością Was zaskoczy

Agnieszka Kaczorowska pokazała na Instastories, jak wygląda jej garderoba. Takiego widoku z pewnością nikt się nie spodziewał.

Gwiazdy chętnie chwalą się swoimi mieszkaniami w sieci, w których często najważniejszymi pomieszczeniami są pokaźne garderoby. Zazwyczaj robią one wielkie wrażenie, bo swoimi rozmiarami potrafią przypominać klasyczne kawalerki. Co jednak ciekawe, zupełnie inaczej jest w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją garderobę

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się sprzedać część swoich ubrań i z tej okazji pokazała swoją garderobę. Jak się jednak okazuje, nie znajduje się ona w jej mieszkaniu, a w domu jej mamy. Gwiazda wyznała bowiem, że właśnie tam trzyma większość swoich rzeczy przed przeprowadzką.

Jesteśmy właśnie w mojej garderobie, a raczej w starej garderobie. Jest to garderoba, która jest w domu mojej mamy, ale to właśnie tutaj trzymam większość swoich ciuchów, zanim przeprowadzimy się do nowego domu. I jak widzicie, tego tutaj jest naprawdę dużo i nie zamierzam do swojej nowej pięknej garderoby zabierać wszystkiego, zwłaszcza że większości tak naprawdę nie noszę. Dlatego dzisiaj postanowiłam tu przyjechać, wszystko przejrzeć, posortować i zdecydować, co ja będę jeszcze nosić, a co jest mi kompletnie niepotrzebne - powiedziała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska w garderobieAgnieszka Kaczorowska w garderobie Instagram/agakaczor

W starej garderobie Agnieszki znajduje się kilka półek na ubrania, wieszaków i szuflad. Ciekawe, czy teraz aktorka pójdzie w ślady innych gwiazd i w nowym domu zaszaleje z rozmiarami garderoby? Może niekoniecznie, skoro wyprzedaje część swoich ubrań?

KM

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela niedługo przeprowadzą się do nowego mieszkania. Przypominamy ich wspólne chwile tuż po ślubie: 

Zobacz wideo