Aaron Carter trafił do szpitala. Matka pokazała niepokojące zdjęcie muzyka. Jest w złym stanie

Aaron Carter trafił do szpitala na Florydzie. Informację potwierdziła matka muzyka, Jane Carter. Jeszcze kilka godzin wcześniej dodawał posty na Instagramie i bronił się przed zarzutami o znęcanie się nad zwierzętami.

Aaron Carter trafił do szpitala. Matka muzyka, Jane Carter, potwierdziła te informacje na Instagramie i mediom, pokazując syna w szpitalnym łóżku, podłączonego do kroplówki. Tymczasem w tle przewijają się od kilku dni oskarżenia o znęcanie się nad zwierzętami, którego miała dopuścić się matka Aarona.

Aaron Carter trafił do szpitala

Na Instagramie Aarona Cartera znalazło się zdjęcie muzyka w złym stanie, leżącego na szpitalnym łóżku. Fotografię podpisano:

Mamusia się Tobą zaopiekuje.
 

Zdjęcie pokazała matka Aarona, Jane Carter. Od kilku dni pełni ona funkcję menedżera muzyka po tym, jak Aaron sprowadził ją do swojego domu po odbytym przez kobietę odwyku. Jane Carter ma jakoby być teraz opiekunką cierpiącego na problemy psychiczne Aarona. Przejęła kontrolę nad jego kanałami w social media.

Nie podano informacji, co takiego dzieje się z Aaronem. W ostatnich tygodniach muzyk wyraźnie schudł, widać też, że przechodzi przez dość trudny czas w swoim życiu. Bez wątpienia wpływ na jego stan ma też awantura z początku tygodnia, kiedy na nagraniu na żywo z matką pokazał na swoim profilu, jak stosuje ona przemoc w stosunku do zwierząt, którymi się opiekuje.

Aaron Carter i jego matka bronią się przed zarzutami PETA

Ja jednym z nagrań na żywo, które pokazał Aaron Carter na swoim Instagramie, widać, jak jego matka uderza w pyszczek jednego z ciężarnych mopsów, które ma pod swoją opieką. Sprawą zainteresowała się organizacja PETA, która walczy o prawa zwierząt, publikując niepokojące nagranie na swoim profilu na twitterze:

Aaron odpowiedział atakiem, grożąc, że "ujawni brudną prawdę o zwierzętach, które PETA morduje". Następnie dodał kilka mocno chaotycznych postów na Twitterze i zamilkł na kilka godzin.

Następne zdjęcie, dodane już przez jego matkę, było ze szpitala na Florydzie.

Aaron Carter ma problemy

Aaron Carter od kilku lat ma problemy z uzależnieniem od narkotyków. Ostatnio otrzymał zakaz zbliżania się do własnego brata, Nicka Cartera. Miał grozić śmiercią jego żonie i nienarodzonemu jeszcze wtedy dziecku. Aaron przyznał w programie telewizyjnym, że przez wiele lat nie miał żadnego kontaktu z własną matką, która również miała swoje problemy z uzależnieniem od alkoholu. Dodatkowo cierpi na schizofrenię, chorobę afektywną-dwubiegunową, depresję maniakalną i nerwicę.

Pomocy potrzebuje bez wątpienia, czy jednak właśnie od własnej matki?

Aaron Carter niedawno zdecydował się na nowy tatuaż. Zrobił go na twarzy. To miała być podobizna Rihanny...

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.