Cardi B pokazała się bez grama makijażu i naprawdę ciężko ją rozpoznać. Taki widok to rzadkość

Cardi B zawsze pokazuje się w bardzo mocnym makijażu, stawia na kolorowe włosy i kontrowersyjne stylizacje. Teraz można zobaczyć ją w prywatnym wydaniu bez grama makijażu.

Cardi B słynie ze swojej kontrowersyjnej przeszłości, mnóstwa skandali i barwnego wizerunku. Kolorowe cienie do powiek, rzęsy sięgające niemal czoła, a do tego rzucające się w oczy peruki - to cechy charakterystyczne raperki. Gwiazda kocha błyszczeć i zwracać na siebie uwagę, ale jedynie na czerwonym dywanie. Okazuje się bowiem, że gdy gasną flesze, ona usuwa się w cień, a na ulicy bardzo ciężko ją rozpoznać.

Ostatnio paparazzi przyłapali ją razem z córką Kulture Kiari Cephus, podczas wizyty w wesołym miasteczku. Raperka zaprezentowała się w bardzo naturalnym wydaniu. Trzeba było być naprawdę czujnym, żeby wypatrzyć ją w tłumie ludzi i na karuzelach.

Cardi B w codziennym wydaniu

Okazuje się, że Cardi na co dzień wygląda jak każda, "zwyczajna" kobieta. Na wesołe miasteczko przyszła bowiem z córką w beżowej czapce, czerwonej bluzie w białe grochy i czarnej kamizelce. W tej skromnej dziewczynie bez make-upu ciężko dojrzeć szaloną i kontrowersyjną raperkę.

Cardi B na wesołym miasteczku z córkąCardi B na wesołym miasteczku z córką %Marksman / MEGA / Mega Agency / Forum / %Marksman / MEGA / Mega Agency / Forum

Piosenkarka właśnie udowodniła, że nie jest niewolnicą swojego wizerunku i nie ma żadnego problemu, żeby publicznie pojawić się bez grubej warstwy fluidu, pudru i sztucznych rzęs. Szanujemy to!

KM

Cardi B wystąpiła w filmie "Hustlers" u boku Jennifer Lopez. Zobaczcie zwiastun.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.