Ida Nowakowska żegna się z "Pytaniem na śniadanie". Spakowała plecak i odeszła

Ida Nowakowska poinformowała swoich fanów, że już nie będzie prezenterką porannego programu "Pytanie na śniadanie". Okazuje się, że tancerka zaangażuje się w inny projekt.

Ida Nowakowska zyskała w dużą popularność dzięki udziałowi w programach telewizyjnych, gdzie wcielała się w rolę jurorki. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "You Can Dance" czy "Dance Dance Dance". Tancerka radziła sobie na tyle dobrze, że TVP postanowiło zaproponować jej rolę prowadzącej w "Pytanie na śniadanie". Ta przygoda jednak już niedługo się skończy, ponieważ Ida postanowiła odejść z programu.

Ida Nowakowska odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Nowakowska opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym występuje ze swoim programowym partnerem, Łukaszem Nowickim. Widzimy na nim, że Ida dźwiga na plecach ogromny plecak i po pożegnaniu się z prezenterem, odchodzi. W ten sposób chciała zakomunikować swoim fanom, że już nie będzie prowadzić programu "Pytanie na śniadanie".

Będę tęsknić za całą ekipą "Pytania na śniadanie", ale wiem, że wrócę z tej przygody jako osoba bogata w wyjątkowe i wartościowe doświadczenia - zaczęła.
 

Dalej zdradziła, jaki jest powód jej decyzji. Okazuje się, że Ida poprowadzi zupełnie nowy program w TVP.

Jakiej przygody? Będę miała zaszczyt prowadzić nowy projekt - unikatowy w dziejach światowej telewizji. Łączymy historię i teraźniejszość. Pamięć o bohaterach, surwiwal i doskonałą przygodę. Sześcioro śmiałków chce pokonać „szlak nadziei”, czyli trasę, którą 78 lat temu przebyli polscy żołnierze z Armii Andersa. 120 tysięcy osób, ponad 12,5 tysiąca kilometrów, prawie cztery lata morderczej wędrówki.

Słowa Nowakowskiej sugerują, że to nie będzie łatwa podróż.

Idąc śladami tamtych bohaterów, zagłębimy się w dziewiczą, syberyjską tajgę. Przemierzymy bezkresne stepy Kazachstanu i bezlitosne pustynie Bliskiego Wschodu. Przeprawimy się przez morza, najgłębsze jezioro świata i rzeki, które nawet nie mają nazw. W upale i mrozie na nowo przeżyjemy historię i oddamy hołd bohaterom - czytamy.

Jeszcze niedawno Ida Nowakowska miała konflikt z Patricią Kazadi w "Dance Dance Dance":

Zobacz wideo

Nowy program "Szlak Nadziei" już wiosną na TVP1. Będziecie oglądać?

KB