Hanna Lis opowiedziała o dramatycznych przeżyciach z porodówki. Wyznała, że prawie poroniła. "Nikt nie tłumaczył, dlaczego miałoby Julki nie być"

Hanna Lis tuż przed porodami przeżyła straszne chwile. Zalecano jej przerwanie ciąży.

Hanna Lis odkąd straciła pracę w TVP, nieco usunęła się w cień. Były wprawdzie projekty, dzięki którym pisał o niej każdy serwis, jednak zbyt długo to nie trwało. Dziennikarka jest jednak aktywna w social mediach, na których utrzymuje z fanami stały kontakt. Ostatnio promując akcję charytatywną, opowiedziała o zagrożonych ciążach i chorobie.

Hanna Lis pokazała zdjęcia po narodzinach córek

Gwiazda opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia z córkami. Pisząc, że ich narodziny były najpiękniejszymi momentami w jej życiu, zdradziła, że obie ciąże były zagrożone. 

Najpiękniejsze chwile mojego życia. Przyjście na świat moich córek. Uchwycone na zdjęciach, na których widać wielkie, największe szczęście.

Okazuje się, że Lis miała utrudniony kontakt z lekarzami. Nie informowano jej o powodach zagrożenia życia obu dziewczyn. 

Nikt jednak nie robił zdjęć, kiedy w środku nocy, nad szpitalnym łóżkiem, nad moją głową, lekarze mówili (jakby mnie tam mnie było) „ona roni, zaraz będzie po wszystkim”. Nikt mnie o nic nie pytał, nikt nie pocieszał, nikt nie tłumaczył dlaczego miałoby Julki nie być. Anki też miało nie być: „nie donosi jej pani, pani Haniu, lepiej przerwać” - wyznała dziennikarka.

Hanna nie poddała się jednak w walce o rodzinę i ryzykowała własnym życiem. Zdradziła, że wszystkiemu była winna choroba, o której dowiedziała się dopiero po latach.

Wiedziałam lepiej, walczyłam uparcie, przy wsparciu kilku równie upartych, jak ja lekarzy. Dziś moje córki mają 19 i 21 lat. Te, których miało nie być. Dopiero po latach dowiedziałam się, co prawie zabrało życie moim dzieciom: endometrioza. Zatruwała mi życie jeszcze przez długie lata. Dziś jestem od niej wolna, ale wiem, że takich jak ja (byłam), są dziś w Polsce są miliony.

Czytając te słowa, nie sposób nie poczuć smutku. Cieszymy się bardzo, że Hanna dała radę i dziś jest mamą dwóch dorosłych córek, 20-letniej Anny i 18-letniej Katarzyny. 


CW

Oto znane dzieci polskich gwiazd. Wszystkie z nich poszły w ślady rodziców. 

Więcej o:
Komentarze (39)
Hanna Lis pokazała zdjęcia tuż po porodach. Ciąże były zagrożone, a ona sama chora
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 8

  kiedy to bylo ?20 lat temu? ale jak nic sie nie dzieje to trzeba czyms przypomniec o sobie . Zenujace

 • Gość: ggg

  Oceniono 11 razy 7

  Co ona za brednie opowiada o koszmarze na porodówce? Obie córki rodziła w najdroższej ( wówczas) i najlepszej prywatnej klinice Damiana, gdzie wokól przyszłych mam personal skakał naokoło. Nic baba nie robi zawodowo, to jeszcze na insta usiłuje błyszczeć

 • Gość: Bea

  Oceniono 9 razy 7

  Pamietam pania w ciazach z papieroskiem. To nie zaszkodzilo corkom?

 • Gość: 434324

  Oceniono 11 razy 7

  HAHAHAAHAHAHA

  a co sie wydarzylo na kolonii letniej w 1959?

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 12 razy 6

  Żadnej klasy. Żenada że żeby istnieć wyciąga się stare intymne sprawy. A ja miałam nadzerke i hemoroidy . No i co gwiazdy pobiła was. Wstyd że kobiety w cudzysłowie mówią o tak8ch sprawach.

 • Gość: Paula

  Oceniono 7 razy 5

  Żenujący jest poziom wiedzy na temat tej choroby wśród ludzi i co gorsza lekarzy. To nie są intymne wynurzenia, to rzeczywistość.To choroba immunologiczna, a nie hemoroidy .Ale czego żądać od kogoś kto zamiast poczytać, a potem krytykować musi pluć jadem już teraz ,bo nic innego nie potrafi.

 • Gość: Rawka

  Oceniono 9 razy 5

  Miałam to cholerstwo. Bardzo bolesne miesiączki, plaminie na kolor brunatny kilka dni przed okresem, ból przy robieniu kupy podczas okresu. Myślałam że tak to u mnie po prostu jest. Rutynowe wizyta u gina i diagnoza: endometrioza. Trzeba było wyciąć. I teraz jest spokój. Wszystkie wyżej wymienione objawy ustąpiły. Badajcie sie kobietki.

 • Gość: Wróżka

  Oceniono 5 razy 3

  HANKA, jest tak mądrą osobą że wspólny język, to może nawiązać i zawiązać głębszą znajomość, tylko z żonatymi facetami, taka FAN FATALL BLONDI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX