Hanna Lis ostro komentuje kolizję Kamila Durczoka. "Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą"

Kamil Durczok 26 lipca prowadził samochód pod wpływem alkoholu i spowodował kolizję drogową. Do sprawy postanowiła odnieść się koleżanka z branży, Hanna Lis.

26 lipca media obiegła informacja, że 51-letni mężczyzna spowodował kolizję drogową po alkoholu i został zatrzymany przez policję. Okazało się, że był to znany dziennikarz telewizyjny, Kamil Durczok. Asp. Ilona Sidorko z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że w wydychanym przez niego powietrzu było 2,6 promila.

Hanna Lis ostro o kolizji Kamila Durczoka

Głos w sprawie postanowiła zabrać dziennikarka, Hanna Lis. Prezenterka w swoim wpisie na Twitterze wprost napisała, co myśli o całej sytuacji. Padły mocne i ostre słowa, w których wspomina, że każdy powinien być równo traktowany.

Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą. I naprawdę mam w głębokim poważaniu, czy siedzi za nią dziennikarz, czy sprzedawca z pobliskiego spożywczego. Każdy ma swoje dołki, ale nie każdy rusza w miasto uzbrojony w kałasza lub 2,6 promila. Na jedno wychodzi.

Kamil Durczok usłyszał dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, którego dopuściła się osoba będąca w stanie nietrzeźwości. Grozi za to kara od 9 miesięcy do nawet 12 lat więzienia. Drugi zarzut to kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Sprawdź również, czym jeżdżą polskie gwiazdy:

Zobacz wideo

KB

Więcej o:
Komentarze (159)
Hanna Lis ostro komentuje kolizję Kamila Durczoka. "Zero współczucia dla potencjalnych morderców za kierownicą"
Zaloguj się
 • Gość: KL

  Oceniono 112 razy 90

  Brawo Hania chociaz jedna "po fach" koleżanka sie wypowiedziała, inni dziwna zmowa milczenia zauwazyliscie? :)

 • Gość: Wkurzony

  Oceniono 79 razy 67

  Tu się z Lisówną NAPRAWDĘ trudno nie zgodzić. Kamilątko przeprasza "przede wszystkim bliskich". Ma duże, naprawdę duże szczęście, że nie musi przepraszać bliskoch, ale ofiar...Tyle.

 • Gość: xyz

  Oceniono 65 razy 57

  Zgadzam się z Panią, dla mnie taka osoba to potencjalny morderca ale niestety są równi i równiejsi i to jest bardzo przykre bo powinny go dosięgnąć bardzo surowe konsekwencje.

 • a.k.traper

  Oceniono 55 razy 47

  Pani Hanno, takie zdanie ma kilkanaście milionów ludzi w Polsce, reszta to albo dzieci albo pijani.

 • Gość: Tyk

  Oceniono 47 razy 41

  Przynajmniej w tej kwestii pełna zgoda Tylko nie wuerze w sprawiedliwy wyrok! Udało mu się wykręcić z molestowania,mobingu wiec i tu adwokaci pomogą To przerażajace ze osoby mające układy maja taka sile przebicia

 • 2fat

  Oceniono 39 razy 33

  Niestety ma rację Pani Lis. Nie chce mi się kopać łkającego Durczoka ale możliwość zabójstwa samochodem przypadkowej osoby była bardzo duża.

 • cy.nick

  Oceniono 24 razy 24

  Gdyby nie był znanym dziennikarzem, czy też by miał ten pierwszy zarzut ?
  Swoją drogą to przykre, że tak się stoczył.

 • Gość: elq

  Oceniono 22 razy 20

  BRAWO! Wszyscy chamowi współczuli i okazało się, że nie było warto!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 31 razy 19

  Mądrze mówi, polać jej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX