Fanka do Hanny Lis: Pani tak nie wygląda. Dziennikarka odpisała jej i wytłumaczyła, skąd taka różnica

Hanna Lis dodała na Instagramie zdjęcie okładki "VIVY!", na której się pojawiła. Jedna z internautek w komentarzu zwróciła się do niej, że widziała ją na ulicy i zarzuciła jej, że w rzeczywistości nie wygląda tak, jak na tym ujęciu.

Hanna Lis pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu "VIVA!". Pozuje na niej na pomoście, opierając się o kosz, w którym znajdują się warzywa. Dziennikarka ma oczywiście piękną fryzurę, makijaż oraz odpowiednią stylizację - obcisłą białą sukienkę, odsłaniającą nogi oraz ramiona. Ogólnie w komentarzach internauci zachwycają się, jak wygląda. Jednak jeden z komentarzy poruszył dziennikarkę.

Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia. Zobacz:

Hanna Lis odpowiada internautce

Kobieta zwróciła uwagę na to, że Lis w rzeczywistości nie wygląda tak, jak na tej okładce:

Widziałam Panią na Powiślu. Pani tak nie wygląda, choć ciągle jest Pani atrakcyjną kobietą... - napisała.

Była żona Tomasza Lisa zdecydowała się odpowiedzieć na tę uwagę i wytłumaczyła, skąd taka różnica. W sumie nikogo nie powinno zdziwić to, co napisała :)

Pani Julito, a któż tak na co dzień wygląda? Uczesana przez świetnego fryzjerów, umalowana przez fantastyczną makijażystkę, ubrana przez topową stylistkę, wyglądam inaczej, niż w wersji no make up/szopa na głowie na Powiślu. Obie wersje lubię. Serdeczności! - zwróciła się do niej.

Nie jest tajemnicą, że Hanna Lis bardzo lubi naturalność i właśnie w takiej "normalnej" wersji najczęściej pojawia się na co dzień. Także na Instagramie chętnie pokazuje się bez makijażu i w luźnych stylizacjach. Pod każdym z nich fani dziennikarki zostawiają wiele miłych słów pod jej adresem.

AW

Więcej o:
Komentarze (63)
Hanna Lis dodała zdjęcie, a internautka: Pani tak nie wygląda. Dziennikarka odpisała jej i wytłumaczyła, skąd taka różnica
Zaloguj się
 • Gość: Ola

  Oceniono 48 razy 30

  Bez przesady, przypomina siebie a były takie przypadki że cieżko poznać kto na okładce tak przerobili, tu jakby mi pokazali be podpisu poznałabym

 • Gość: Roman

  Oceniono 33 razy 23

  Przecież to retusz.

 • Gość: Być

  Oceniono 95 razy 21

  Bezczelna, na okładce to kobieta w wieku 30 lat, chce powiedzieć że tak młodo wygląda w makijażu?? Już naprawdę mają ludzi za idiotów!! Nie wygląda tak Pani nawet w make up, uczesana u stylisty wygląda tak Pani tylko na okładkach po Photoshopie.. bez kłamstwa proszę!!

 • Gość: Ale jak to?

  Oceniono 12 razy 10

  Sprytne odwrócenie kota ogonem.Zaden stylista nie ma takiej mocy i makijażystka ha ha.Tylko grafik.Ale jakoś pani o tym zapomniała wspomnieć...

 • Gość: Jaaaaa

  Oceniono 10 razy 8

  Oglądaliście Azją Express ? Tam widać ją było prawdziwą ? Bez komentarza

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 8

  Fuj & Fe to na instagramie nie można poznać, jeżeli się ją widzi na codzień

 • hanusinamama

  Oceniono 9 razy 7

  Pani Lis chyba głupią udaje...tutaj głownie photoshop "winny" a nie fryzjer...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX