Hanna Lis wraca na salony. Po długiej nieobecności na celebryckich imprezach pojawiła się na... otwarciu nowego baru

Plejada gwiazd przyszła się na otwarciu nowego baru nad Wisłą. Pierwszy raz od dawna pojawiła się Hanna Lis, która jest w rewelacyjnej formie. Co więcej, Antek Królikowski wraz ze swoją dziewczyną oficjalnie zadebiutował na celebryckiej imprezie.
Hanna Lis Hanna Lis KAPIF.pl

Hanna Lis

Hanna Lis od dawna nie pojawiała się na show-biznesowych imprezach. Tym razem zrobiła wyjątek i powróciła na salony. Trzeba przyznać, że w dobrym stylu! Dziennikarka pięknie wygląda, więc ewidentnie odpoczynek od mediów jej służy. Na imprezę alkoholowej marki założyła kolorową katanę, biały t-shirt i asymetryczną, szarą spódnicę. Cały look dopełniły białe kowbojki. Nam się podoba.

Antek Królikowski z dziewczyną Antek Królikowski z dziewczyną VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Antek Królikowski z dziewczyną

Antek Królikowski od kilku miesięcy związany jest z Kasią. Choć aktor zapowiadał po rozstaniu z Julią Wieniawą, że jego następny związek nie będzie medialny, to jednak chęć wspólnego pozowania na celebryckich imprezach chyba była silniejsza.

Barbara Kurdej-Szatan Barbara Kurdej-Szatan VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan po zwolnieniu z TVP nie zamierza stać w miejscu. Na jej najnowszych zdjęciach w mediach społecznościowych widać, że odżyła i jest gotowa na nowe zawodowe wyzwania. Skoro ma teraz więcej wolnego czasu, to pojawiła się na otwarciu baru nad Wisłą. Gwiazda świetnie wyglądała - luźne jeansy zestawiła z obcisłą górą i sporym, odważnym dekoltem. Aktorka zmienia się na naszych oczach. Relwelacja!

Łukasz Jemioł Łukasz Jemioł KAPIF.pl

Łukasz Jemioł

Otwarcie baru nad Wisłą

Marieta Żukowska Marieta Żukowska KAPIF.pl

Marieta Żukowska

Otwarcie baru nad Wisłą

Ada Fijał Ada Fijał KAPIF.pl

Ada Fijał

Otwarcie baru nad Wisłą

Michał Piróg Michał Piróg KAPIF.pl

Michał Piróg

Otwarcie baru nad Wisłą