Księżna Kate zdradziła, jakie jest ulubione danie księżniczki Charlotte. Dziewczynka ma nietypowe upodobania

Księżna Kate opowiedziała o preferencjach kulinarnych w swojej rodzinie. Wyznała, że zdarza się jej samej gotować. Wiemy też, jakie jest ulubione danie księżniczki Charlotte! Niewiele dzieci w jej wieku za czymś takim przepada.

Księżna Kate gościła w środę z wizytą w centrum kultury islamskiej Aga Khan w Londynie. Towarzyszył jej książę William, z którym już niebawem poleci do Pakistanu z oficjalną wizytą. W centrum kultury islamskiej książęca para rozmawiała również o ulubionych daniach. Księżna zdradziła co nieco ze zwyczajów w rodzinnym domu.

Księżna Kate zdradza, co lubią jeść jej mąż i dzieci

Księżna Kate miała okazję porozmawiać ze zwyciężczynią brytyjskiej edycji programu "MasterChef" - dr Mahmood Ahmed, która zdradziła jej tajniki prawdziwego, pakistańskiego curry. Okazuje się, że Księżna przyrządza je niekiedy w domu dla całej rodziny. I nie jest to łatwe zadanie.

Ja lubię na ostro, William lubi przyprawione, ale delikatne. Dzieci wolą bez przypraw. Tylko Charlotte potrafi zjeść naprawdę ostre danie - zdradziła Kate.

Przypomnijmy, że księżniczka Charlotte ma zaledwie 4 lata. Miłość do ostrych i mocno przyprawionych potraf musiała chyba odziedziczyć po mamie, bo nie jest to standardowe upodobanie małych dzieci.

Zobacz wideo