Księżniczka Charlotte wygadała się w szkole, że księżna Kate jest w ciąży! Ale to jeszcze nie koniec. Tabloid zdradza szczegóły

Księżniczka Charlotte chodzi do szkoły zaledwie tydzień, a już wyjawia największe rodzinne sekrety. 4-latka właśnie wygadała się, że księżna Kate jest w ciąży.

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. 4-latka idąc na pierwsze lekcje była bardzo podekscytowana i chyba odnalazła się wśród rówieśników. Na jaw wyszło właśnie, że w rozmowie z koleżankami dziewczynka zdradziła, że znów będzie starszą siostrą. 

Księżna Kate jest w czwartej w ciąży? 

W mediach pojawiły się informacje, że córka Kate i Williama chwaliła się w szkole, że jej rodzina się powiększy.

Jeden z pomocników nauczyciela usłyszał słowa Charlotte i nie mógł w nie uwierzyć. Dziewczynka mówiła bardzo głośno i wydawała się pewna, że jej mama jest w ciąży. Z pewnością była to nie lada sensacja, jak na pierwszy tydzień szkoły - podaje informator New Idea.

Zwykle plotki okazują się nieprawdziwe. W tym wypadku może być jednak zupełnie inaczej. Od dawna mówi się przecież, że Kate i William chcieliby powiększyć swoją rodzinę o jeszcze jedną pociechę. Amerykański tabloid poszedł więc o krok dalej i na okładce magazynu "OK!" poinformował, że księżna urodzi... bliźniaczki.

 

Myślicie, że dziewczynka mówiła prawdę? Dzieci często fantazjują, ale z drugiej strony Charlotte nie ma powodów, by kłamać. Czekamy więc na oficjalny głos z pałacu.

CW

Księżniczka Charlotte z bratem i rodzicami w drodze do szkoły. 

Zobacz wideo