Księżniczka Charlotte wygadała się w szkole, że księżna Kate jest w ciąży! Ale to jeszcze nie koniec. Tabloid zdradza szczegóły

Księżniczka Charlotte chodzi do szkoły zaledwie tydzień, a już wyjawia największe rodzinne sekrety. 4-latka właśnie wygadała się, że księżna Kate jest w ciąży.

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. 4-latka idąc na pierwsze lekcje była bardzo podekscytowana i chyba odnalazła się wśród rówieśników. Na jaw wyszło właśnie, że w rozmowie z koleżankami dziewczynka zdradziła, że znów będzie starszą siostrą. 

Księżna Kate jest w czwartej w ciąży? 

W mediach pojawiły się informacje, że córka Kate i Williama chwaliła się w szkole, że jej rodzina się powiększy.

Jeden z pomocników nauczyciela usłyszał słowa Charlotte i nie mógł w nie uwierzyć. Dziewczynka mówiła bardzo głośno i wydawała się pewna, że jej mama jest w ciąży. Z pewnością była to nie lada sensacja, jak na pierwszy tydzień szkoły - podaje informator New Idea.

Zwykle plotki okazują się nieprawdziwe. W tym wypadku może być jednak zupełnie inaczej. Od dawna mówi się przecież, że Kate i William chcieliby powiększyć swoją rodzinę o jeszcze jedną pociechę. Amerykański tabloid poszedł więc o krok dalej i na okładce magazynu "OK!" poinformował, że księżna urodzi... bliźniaczki.

Myślicie, że dziewczynka mówiła prawdę? Dzieci często fantazjują, ale z drugiej strony Charlotte nie ma powodów, by kłamać. Czekamy więc na oficjalny głos z pałacu.

CW

Księżniczka Charlotte z bratem i rodzicami w drodze do szkoły. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (142)
Księżniczka Charlotte wygadała się w szkole, że księżna Kate jest w ciąży! Ale to jeszcze nie koniec. Tabloid zdradza szczegóły
Zaloguj się
 • Gość: Babs

  Oceniono 55 razy 51

  Bo też ta mała dziewczynka nie kłamie, tylko fantazjuje:). Nie wierzę, żeby rodzice zwierzali się swoim małym dzieciom z faktu, że mama jest w ciąży, kiedy tej ciąży nawet przez szkło powiększające nie widać!

 • Gość: jajko na twardo

  Oceniono 45 razy 43

  Nie tyle dzieci fantazjują, ile dorosłe pismaki....

 • Gość: gosc

  Oceniono 36 razy 34

  Watpie aby którykolwiek z pracowników tej szkoły ujawnil informacje usłyszane w pracy od dzieci. Nie sadze także aby 4 latka wiedziała o tak wczesnej ciąży mamy.

 • Gość: ja

  Oceniono 34 razy 28

  To nie jest kłamstwo. Dzieci w tym wieku po prostu fantazjują. Zapytajcie pierwszą lepszą przedszkolankę, która wielokrotnie się nabrała na rodzeństwo w drodze, egzotyczne podróże, interesujące aktywności, które rodzina praktykuje. Dzieci zwykle w ten sposób werbalizują swoje pragnienia.

 • ps11111ps

  Oceniono 53 razy 25

  4-latka i poszła do szkoły?? Ale nieludzka jest ta wielka brytania. Odbiera dzieciom dziecinstwo! Dzieci do przedszkola! Elbanowscy do dzieła, uzdrawiać UK!

 • aia7

  Oceniono 25 razy 21

  Patrząc po sylwetce, to z pewnością będą sześcioraczki!

 • Gość: pear

  Oceniono 19 razy 15

  fantazjuje jak nic a swoją droga mała Księżniczka to 100% kopii z Elżbiety II ta w dzieciństwie wyglądała identycznie!

 • Gość: Martinez

  Oceniono 13 razy 13

  No nie wiem....pamiętam jak miałam z 9 lat i marzyłam o rodzeństwie. Na plastyce był temat co będziemy robić w wakacje. Narysowałam siebie z wózkiem, bo marzyłam o rodzeństwie...efekt? plotka na całą wieś, że moja mama w ciąży. A jak minął czas, że powinna urodzić, plota że usunęła. Tak, że tego.... :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX