Księżniczka Charlotte i książę George poszli do szkoły. Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcie królewskiego rodzeństwa

Księżniczka Charlotte zadebiutowała w czwartek w roli uczennicy. Dziewczynka razem z bratem rozpoczęła rok szkolny. Pałac Kensington pokazał oficjalne zdjęcie dzieci księżnej Kate.

Książę George i księżniczka Charlotte skończyli wakacje i poszli do szkoły. Dla chłopca to nic nowego, bowiem swój debiut zaliczył rok temu. Większe emocje towarzyszyły jego siostrze. Dziewczynka poszła właśnie do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Z tej okazji Pałac Kensington opublikował oficjalne zdjęcie rodzeństwa.

Zobaczcie też, jak Charlotte przywitała się z nauczycielką:

Zobacz wideo

Księżniczka Charlotte i książę George rozpoczęli rok szkolny

W czwartek, z samego rana, paparazzi przyłapali księżniczkę Charlotte w drodze na pierwsze zajęcia lekcyjne. Towarzyszyli jej dumni rodzice i starszy brat, książę George. Dziewczynka po raz pierwszy poszła do szkoły i prawdopodobnie już dziś po południu będzie odrabiać pierwsze zadanie domowe. Nie będzie to chyba dla niej wielki problem. Czterolatka wydawała się być bardzo zadowolona, a przede wszystkim podekscytowana faktem, że rozpoczyna nowy etap w życiu.

Kilka godzin po tym ważnym wydarzeniu na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie uradowanego rodzeństwa. Pojawił się też opis.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością udostępniają poranne zdjęcie księcia George'a i księżniczki Charlotte sprzed Pałacu Kensington.

Prawdziwe słodziaki :)

AD