Księżna Kate zdradziła, jakie hobby ma książę Louis. Samochodziki? Nic z tego

Księżna Kate pochwaliła się, co najbardziej lubi robić jej najmłodszy syn, książę Louis. I nie jest to czynność, którą zazwyczaj lubią wykonywać mali chłopcy.

Książę Louis ma prawie półtora roku, a to oznacza, że jest już sporym chłopczykiem. Jak przystało na takiego kawalera, doskonale wie, co lubi, a czego nie. Księżna Katezdradziła, co sprawia mu największą przyjemność.

Książę Louis ma urocze hobby

Księżna Kate opowiedziała co nieco o swoim najmłodszym synku przy okazji otwarcia nowego królewskiego ogrodu w Wisley w Wielkiej Brytanii. Przyznała, że wszystkie jej dzieci bardzo lubią przebywać na dworze, w otoczeniu przyrody, ale Louis czerpie z tego szczególną przyjemność:

Księżna Kate opowiadała nam, że Louis kocha kwiaty. Uwielbia je wąchać, kiedy jest poza domem - opowiadała brytyjskim mediom Sarah Griffiths, która była jednym z gości wydarzenia.

Przyznacie, że mali chłopcy rzadko kiedy gustują w kwiatkach (za rzadko!). A co uwielbia rodzeństwo księcia? Księżniczka Charlotte kocha jednorożce (tak mówi sam książę William), zaś książę George uwielbia wozy straży pożarnej (tak samo, jak chyba 90 proc. chłopców w jego wieku). Ale dla równowagi, 6-letni George w tym roku zaczyna też naukę tańca i baletu - jego tata mówi, że taniec to jedno z jego ulubionych zajęć.

Zobacz wideo