Małgorzata Rozenek reklamuje swój catering. Internautka: Grafik płakał, jak projektował. Gosia pokazała dystans. I chyba przytaknęła

Twarz Małgorzaty Rozenek znów zainteresowała internautów. Na nowym zdjęciu wygląda ponoć nieco inaczej. Zobaczcie sami.

Małgorzata Rozenek jest nie tylko stałą bywalczynią warszawskich salonów, ale także aktywną użytkowniczką Instagrama. Publikuje na nim różne treści. Ostatnio pisaliśmy o krytyce jaka spadła na nią pod filmikiem, w którym promowała in vitro. Fanki zarzuciły jej, że przez tak wyrazisty makijaż ludzie nie skupiają się na tym co mówi, a na tym jak wygląda. Pod jej najnowszym postem z kolei poszło o zbyt dużą ingerencję grafika w jej na zdjęcie. 

Małgorzata Rozenek z wyretuszowaną twarzą promuje swój katering

Prezenterka nowym zdjęciem opublikowanym na Instagramie zachęcała ludzi do uczestnictwa w warsztatach dietetycznych. Oczywiście promowany jest jej katering "MRM", który swoją drogą jest bardzo smaczny. W związku z tym wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Na tym promującym całą akcję ubrana jest w beżową sukienkę i trzyma w prawej ręce pojemnik z warzywami. Niestety, fanka dała gwieździe do zrozumienia, że jej twarz wygląda nieco nienaturalnie. 

 
Grafik płakał jak projektował.

Na szczęście Małgorzata obróciła słowa internautki w żart i w zabawny sposób odpowiedziała.

A moja miną - napisała dodając radosną emotikonę.

Na tym dyskusja się nie zakończyła. Fanka dostrzegła coś jeszcze. 

Mina piękna jak zawsze, gorzej lewitująca sałata.

Na to gwiazda także zareagowała.

Sałatę to ja trzymam na tacy.

Spójrzcie na zdjęcie i sami oceńcie. Faktycznie, może twarz Rozenek jest nieco wygładzona, jednak czy w dobie dzisiejszego Instagrama takie fotoszopowanie powinno kogoś jeszcze dziwić? 


CW

Małgorzata Rozenek opowiedziała w rozmowie z Plotkiem o swoim Instagramie. Jaka jest prawda o jej zdjęciach?

Zobacz wideo