Rozenek opowiada o in vitro, a internautka krytykuje. "Może choć raz bez tego trzepotania rzęsami?". Małgosia zripostowała bez problemu

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie filmik, na którym użyła filtra. Większość zachwyciła się jej makijażem. Niestety, niektórzy skrytykowali jej zachowanie.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca tam nie tylko zdjęcia, ale również odpowiada pod nimi na komentarze fanów. Tych jest bardzo wiele i niekoniecznie są to pochwały. Sporo krytyki pojawiło się pod postem, w którym prezenterka zapowiadała swoją obecność na konferencji u Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlaczego? Już tłumaczymy. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za mocny makijaż

Gwiazda od kilku miesięcy nagłaśnia sprawę zapłodnienia metodą in vitro. Jako, że sama kilka lat temu z niej skorzystała, uważa, że to najlepszy sposób na założenie rodziny w przypadku kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. W związku z tym, prezenterka pojawiła się na konferencji u RPO, u którego miał zostać podjęty ten ważny temat.

Nowe nagranie Małgorzaty Rozenek wywołało burzę na Instagramie

Zobacz wideo

Niestety, jej filmik na którym o tym wspomniała nie spotkał się z pozytywną reakcją fanów. Wiele osób zamiast wysłuchać i wypowiedzieć się na temat in vitro, wolało komentować makijaż gwiazdy. Jedna z fanek zauważyła to natychmiast i nie kryła swojego oburzenia. 

Trochę to żałosne, że porusza Pani ważny temat, a tu znowu większość o makijażu, szmince, rzęsach. Może gdyby Pani choć raz naturalnie wystąpiła, bez tego „trzepotania” sztucznymi rzęsami (sorry), reklamowania czegoś przy okazji, to i odbiór byłby inny?

Rozenek obroniła się następująco. 

Ale mi robisz z tego zarzut? Ty dostrzegasz „trzepotanie”, ja treść. 


Do dyskusji włączyło się wiele innych pań. Niestety, toczy się ona nadal, więc nie będziemy Wam przybliżać jej całej treści. Niemniej jednak uważamy, że atak na Małgorzatę jest trochę nieuzasadniony. Co więcej, mamy wrażenie, że kobiety coraz częściej wylewają swoje żale i szukają dziury w całym pod jej postami, by być zauważone. Przykre.  

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.