Justin Bieber i Hailey Baldwin wręczyli gościom prezenty ślubne. Kris Jenner pokazała wszystko. Fajne i praktyczne

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin był bez wątpienia jednym z najbardziej ekskluzywnych wydarzeń ostatnich dni. Wiemy, jakie państwo młodzi wręczyli swoim gościom prezenty.

Justin Bieber i Hailey Baldwin wyprawili drugi ślub. Tym razem na uroczystość przybyło 154 gości (pierwszy ślub wzięli w tajemnicy), zaś każdy zaproszony został obdarowany ślubnym prezentem. Wiemy, co się w nim znalazło.

Justin Bieber i Hailey Baldwin dali gościom prezenty na ślubie

Polski zwyczaj każe wręczyć gościom np. butelkę spersonalizowanej wódki. Justin Bieber i Hailey Baldwin postawili w prezentach na wygodę. Kris Jenner, która na uroczystość przybyła z rodziną, pochwaliła się, co zabrała ze sobą do domu z wesela.

 

Mówiąc szczerze, nie wygląda to szczególnie imponująco, ale trzeba przyznać, że jest to bardzo miły prezent, który przez dłuższy czas będzie przypominał o uroczystości z 30 września. Goście otrzymali wygodny zestaw dresów w kolorze rozbełtanego żółtka jajka z napisem "The Biebers" oraz datą i miejscem ślubu, naszytymi na środku. Były też miękkie kapciuszki. Do tego doszły spersonalizowane koszulki od Drew House (marki Justina Biebera), pralinki i kieszonkowe wydanie książki "Pamiętnik" Nicholasa Sparksa. Okazuje się, że jest to ulubiona pozycja młodej pary, która dzień przed ślubem zorganizowała nawet pokaz ekranizacji powieści dla gości.

Zobacz wideo