Kryzys w małżeństwie Dody? Internauci snuli teorie. Ona w końcu opublikowała wspólne zdjęcie z mężem. "Tęskniliśmy za Emilem"

Doda przestała publikować zdjęcia z Emilem. Fani obawiali się, że coś złego dzieje się w ich małżeństwie. Artystka postanowiła więc uciąć wszelkie domysły i dodała post z ukochanym.

Doda ma bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami, dlatego stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje posty, które nawiązują nie tylko do jej kariery zawodowej, ale i życia prywatnego. Częstym gościem na jej InstaStories był Emil Stępień, czyli mąż artystki. Ostatnio przestał pojawiać się na relacjach Rabczewskiej, a fani zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem małżeństwo Dody nie przechodzi kryzysu. Najnowszym zdjęciem jednak, wokalistka rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Doda opublikowała zdjęcie z mężem

Zatroskani fani mogą odetchnąć z ulgą. Na profilu Rabczewskiej ponownie pojawił się Emil Stępień. Wokalistka opublikowała wspólne zdjęcie z mężem z planu tajemniczego programu, który nagrywała.

Takiego programu jeszcze nie było. Zaczyna się niezła jazda - podpisała zdjęcie.
 

Doda pewnie nie spodziewała się, że fotografia tak bardzo ucieszy fanów. Pod postem pojawiły się komentarze, w których obserwatorzy zwrócili uwagę na obecność jej męża.

O, jak miło widzieć męża... Bardzo lubiłam oglądać Wasze wspólne relacje, ale wiadomo jak jest i szanuję prywatność.
No wszyscy tęskniliśmy za Emilem!
I jest Emil! - czytamy.

Wy też cieszycie się, że związek Dody i Emila ma się dobrze?

KB

Sprawdźcie, co wyznała nam Doda w KOLE PLOTKA:

Zobacz wideo
Więcej o: