Jennifer Garner w obcisłej koszulce. Przyłapali ją paparazzi. My patrzymy na jej brzuch. Aktorka jest w ciąży?

Jennifer Garner została ostatnio przyłapana przez paparazzi. Czy aktorka jest w ciąży? Te zdjęcia zdradzają naprawdę dużo.

Jennifer Garner i Ben Affleck w 2015 roku zdecydowali się na separację, a finalnie rozwiedli się trzy lata później. Mają trójkę dzieci - Violet Anne, Seraphinę Rose Elizabeth oraz Samuela Garnera. Najmłodszy syn urodził się siedem lat temu i nic nie wskazywało na to, że para będzie mieć kolejne dziecko. Jednak najnowsze zdjęcia Garner zdradzają naprawdę wiele.

Jennifer Garner jest w ciąży?

Aktorka została przyłapana przez paparazzi dwa dni z rzędu. W poniedziałek miała na sobie obcisłą koszulkę i luźne jeansy, a we wtorek widziana była w przylegającym do ciała golfie. Za każdym razem uwagę zwraca... jej brzuch. Nie da się ukryć, że jest on mocno zaokrąglony. Czy to oznacza, że Garner będzie miała czwarte dziecko?

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że aktorka spotyka się z 40-letnim Johnem Millerem. Mężczyzna jest spoza show-biznesu i obejmuje najwyższe stanowisko zarządcze w firmie CaliGroup, która jest właścicielem około 50 restauracji w USA. To on prawdopodobnie byłby ojcem jej dziecka.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii!

Jennifer GarnerJennifer Garner Forum

Myślicie, że Jennifer naprawdę jest w ciąży? Te gwiazdy na pewno zostały mamami w 2018:

Zobacz wideo

Czy możemy już gratulować?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.