"The Voice of Poland". Jak poradzili sobie nowi jurorzy? Opinie o Margaret i Bednarku są mocno podzielone

W 10. edycji "The Voice of Poland" w roli jurorów zadebiutowali Margaret i Kamil Bednarek. Jak ocenili ich widzowie?

Za nami pierwszy odcinek 10. edycji "The Voice of Poland". Muzyczne show TVP 2 od lat cieszy się sporą sympatią widzów i może być dla początkujących wokalistów trampoliną do sławy. I tak oto z "Voice'a" znamy Rafała Brzozowskiego, Sarsę, Annę Karwan czy Natalię Nykiel, którzy teraz są na fali popularności. Również dla jurorów udział w programie może być drogą do zdobycia jeszcze większej ilości fanów. Może, ale nie musi.

"The Voice od Poland": Widzowie mają wieszane uczucia co do trenerów

Po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć zdecydowaną przewagę mają głosy, że 10. edycja jest najlepszą ze wszystkich poprzednich zarówno pod względem poziomu umiejętności wokalnych uczestników, jaki i składu jury, to jednak Margaret w roli trenerki nie wszystkim przypadła do gustu. Przypomnijmy, że to jej debiut w "Voice".

Margaret nie umie śpiewać własnych piosenek, a będzie innym ludziom mówić, jak mają śpiewać. Świat upadł!
Margaret strasznie słabo.
Margaret to nie wiem, co tam robi. Jedynie Michał wie, po co jest na tym fotelu.

A co widzowie sądzą o Kamilu Bednarku, który również zadebiutował w roli jurora w 10. edycji "The Voice of Poland"? Dla niego są o wiele łaskawsi.

Bednarek jako juror to strzał w dziesiątkę! Super.
Kamil wniósł dużo świeżości, optymizmu, miło się patrzy na jego wieczny zaciesz.
Kamil Bednarek rozruszał ten program! - czytamy.

A Waszym zdaniem, jak poradzili sobie jurorzy? Jeśli przegapiliście pierwszy odcinek Przesłuchań w ciemno, to skrót możecie przeczytaj TUTAJ.

Alicja Szemplińska wzięła udział w 10. edycji "The Voice of Poland". Jej głos zachwycił jurorów, ale czy wszyscy się odwrócili? Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: