Margaret przybyła na konferencję "The Voice of Poland" i wyglądała niczym Lady Gaga. Jak ona może chodzić w takich butach?!

Margaret pojawiła się ostatnio na konferencji prasowej promującej jubileuszową edycję muzycznego show "The Voice of Poland". Różowa stylizacja nie zaskakuje, ale za to buty...

Margaret pokierowała swoją karierą wręcz perfekcyjnie. Zrezygnowała z bycia szafiarką i skupiła się na robieniu dobrej muzy. To zaprowadziło ją naprawdę daleko. W jesiennym sezonie będzie trenerką w programie "The Voice of Poland". Jak poradzi sobie w nowej roli? O tym przekonamy się już 7 września w telewizyjnej Dwójce, tymczasem przyjrzyjmy się stylizacji z konferencji promującej show. 

Margaret w różowej sukience i wysokich butach na konferencji "The Voice of Poland"

Piosenkarka jak zwykle wyróżniała się z tłumu. Choć na konferencji obecni byli także jurorzy "The Voice Senior" i "The Voice Kids", to wszystkie oczy skierowane były właśnie w jej stronę. Wszystko za sprawą jej oryginalnej stylizacji. Składały się na nią różowa sukienka odsłaniająca zgrabne nogi artystki oraz szpilki... bardzo wysokie szpilki. Taki sam model kojarzy nam się z Lady Gagą i początkami jej kariery.

 

W podobnej stylizacji i identycznych butach będziemy mogli zobaczyć Gosię już za kilka dni w jej najnowszym teledysku do singla "Hej chłopaku".

CW

Margaret opowiedziała o ostatniej płycie w rozmowie z Plotkiem. Zobaczcie co powiedziała. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.