Agata Duda zadała szyku na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W rozkloszowanej sukni wyglądała skromnie, ale stylowo

Agata Duda na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej pojawiła się w skromnej, ale bardzo eleganckiej czarnej sukience z rozkloszowanym dołem.

Agata Kornhauser-Duda wraz z Andrzejem Dudą uczestniczą dzisiaj w obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Pierwsza dama zazwyczaj na tak ważne wydarzenia z rozwagą wybiera kreacje, aby były stosowne do okazji. Nie inaczej było i tym razem. Żona prezydenta zadała szyku.

Agata Duda w skromnej stylizacji

1 września to jeden z ważniejszych dni dla Polaków. W tym roku obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Właśnie dlatego Agata Kornhauser-Duda pojawiła się na centralnych obchodach upamiętniających tamto wydarzenie. Prezydentowa w tym szczególnym dniu postanowiła zaprezentować się z niezwykle skromnej, ale bardzo eleganckiej sukience. Czarna kreacja z długimi rękawami i paskiem w talii była bardzo dobrym wyborem. Lekko rozkloszowany dół jest typowy w stylizacjach Pierwszej damy, więc i tym razem Agata zdecydowała się na taki krój. Całość dopełniły małe kolczyki z perłami, jasna kopertówka i czarne szpilki.

Agata Duda, Andrzej DudaAgata Duda, Andrzej Duda Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Naszym zdaniem żona Andrzeja Dudy wyglądała bardzo dobrze i z klasą. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu.

Spotkanie z wiceprezydentem USA

Z okazji obchodów 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej do Polski przybywają zagraniczne delegacje. M.in. przyjechała kanclerz Niemiec Angela Merkel, a także wiceprezydent USA Mike Pence. Jak poinformowała kancelaria prezydenta, w poniedziałek o godzinie 10:15 Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda powitają wiceprezydenta USA i jego małżonkę na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego.

Zobacz wideo

JP