Melania Trump skomplementowała Agatę Dudę. To spore wyróżnienie, gdyż pierwsza dama USA rzadko się wypowiada

Agata i Andrzej Dudowie niedawno byli gośćmi Donalda Trumpa i jego żony Melanii. Pierwsza dama USA miło się wypowiedziała o żonie naszego prezydenta.

Dwa dni temu Andrzej Duda spotkał się w USA z Donaldem Trumpem. Mężom towarzyszyły żony, czyli Agata i Melania. Obie prezentowały się elegancko. Nasza pierwsza dama pojawiła się w biało-czarnej sukience, za to Amerykanka miała na sobie modny szeroki garnitur w kolorze pudrowego różu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz wideo

Melania Trump o Agacie Dudzie

Obie niestety znane są z tego, że rzadko kiedy zabierają głos i raczej nie zajmują stanowiska w ważnych sprawach. Melania nie udziela odpowiedzi mediom, robi to za nią mąż. Ostatnio więc zaskoczyła dziennikarzy. Opisała to przedstawicielka amerykańskiego "W Magazine" Stephanie Eckardt. Gdy pytała o spotkanie z polską parą prezydencką, głównie wypowiadał się Donald Trump:

No cóż, panie się znają. Dobrze się dogadują. Wkrótce zjedzą wspólnie lunch - mówił.

Po czym spojrzał na żonę i zapytał się, czy chce coś powiedzieć. Wtedy Melania zachowała się zupełnie inaczej niż dotychczas i odpowiedziała na pytanie. Przyznała, że bardzo lubi spędzać czas w towarzystwie Andrzeja i Agaty Dudów. Wypowiedziała się też ciepło o naszej pierwszej damie:

Wspaniale ich tu znowu gościć. Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich i amerykańskich dzieci, jak za pierwszym razem - dodała.

Dziennikarka w swoim artykule stwierdziła, że obie panie może łączyć coś więcej:

Kornhauser-Duda wie, jak to jest być żoną kontrowersyjnego, prawicowego lidera. Razem z Melanią lubią nosić róż. I, biorąc pod uwagę ich wypowiedzi, obie przepadają za dziećmi - wyliczyła.

Melania Trump i Agata Duda - spotkania

Melania jednak źle policzyła, ile razy się już widziały. Panie po raz pierwszy widziały się w lipcu 2017 roku, kiedy Donald i Melania Trump odwiedzili Polskę. Spędziły we dwie kilka godzin. Pojechały razem do Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkały się z dziećmi i młodzieżą podczas warsztatów naukowych. Rok później polska para prezydencka odwiedziła ich we wrześniu. Teraz było ich trzecie spotkanie. 

Jednak możemy wybaczyć jej tę drobną wpadkę, gdyż to miło z jej strony, że ceni naszą pierwszą damę. Zgadzacie się z nami?

AW

Więcej o:
Komentarze (43)
Melania Trump oceniła Agatę Dudę. To spore wyróżnienie, gdyż pierwsza dama USA rzadko się wypowiada
Zaloguj się
 • Gość: Jwjdb

  Oceniono 32 razy 32

  Melania dobrze policzyła. "Znowu gościc", bo drugi raz spotykają się w USA. Tak mówi gospodarz.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 19 razy 13

  Łubu dubu ,a mnie się prezydentowa Agata podoba jest mądra ładna kolorowa uczciwa i bezinteresowna tylko może trochę za dużo gada Przedstawiać się nie muszę jestem Jarząbek

 • Gość: aa

  Oceniono 47 razy 13

  To zwykła kurtuazja, a nie żadne wyróżnienie!
  Swój stosunek do Dudów najdobitniej pokazała, pozostając cały dzień w tym samy stroju, kiedy Agatka przebierała się kilka razy niczym pensjonariuszka na sanatoryjnych wywczasach.:)

 • gapcio2010

  Oceniono 26 razy 8

  Ponownie wzruszenie odejmuje mi mowę, jak widzę tę przebraną niemotę, której język rozwiązuje się dopiero w USA. Szkoda, że w Polsce nie jest taka rozmowna.

 • wrobelek_elemel

  Oceniono 14 razy 6

  "Nie mogę doczekać się rozmowy z panią Dudą o problemach polskich dzieci" - czyli będą obgadywać jej starego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 42 razy 6

  Stroje Agaty Dudy to temat numer jeden!
  Takie podróże to nie wyjazdy na pokazy mody!!!
  Potrzeba umiaru ,więcej skromności w tych strojach ,tym bardziej ,że są to pieniądze podatników .
  Dobitnie pokazała to żona Trampa,nie przebierając się później - chociaż ją na to stać!

 • Mar Rian

  Oceniono 17 razy 5

  Jaka łaska jaki zaszczyt a po głowce pogłaskała?

 • Gość: Dser

  Oceniono 5 razy 3

  Komentarze krytykujące innych nie sa pokazywane Pare Prezydencka można dowoli krytykować

 • Gość: Klik

  Oceniono 7 razy 3

  Na zdjęciach wyglądają jakby do WC chciały..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX