Rosati, Wieniawa i Zielińska na okładce "Vivy!". Opinie? Zbyt duży retusz i niedopasowana sukienka. Ups!

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska pojawiły się na okładce magazynu "Viva!". Ich sesja spotkała się z nieprzychylnym przyjęciem internautów. Powód? nadmierne użycie Photoshop i za duża sukienka.

Już wkrótce swoją premierę będzie miał nowy serial telewizji Polsat - "Zawsze warto". Główne role w produkcji zagrają Julia Wieniawa, Weronika Rosati oraz Katarzyna Zielińska. Aktorki, o których mowa, wzięły udział w sesji dla magazynu "Viva!". Do sieci już trafiła okładka z ich udziałem. Efekt? No cóż, nie wszystkim przypadła ona do gustu. 

Wieniawa, Rosati i Zielińska na okładce "Vivy!"

Gdy tylko okładka pojawiła się na instagramowym profilu "Vivy!", internauci postanowili wypowiedzieć się na jej temat. Niektórzy pozytywnie, inni natomiast dość krytycznie. Zobaczcie najpierw efekt sesji aktorek. Panie ubrane są w piękne sukienki w beżowym odcieniu. W przypadku Zielińskiej wyeksponowany został dekolt, Wieniawa miała na sobie mini z ozdobnymi piórami, natomiast u Rosati uwagę zwraca głębokie rozcięcie dolnej części kreacji. 

 

Skąd negatywne opinie? Otóż internauci dopatrzyli się zbyt dużego retuszu aktorek oraz niedopasowanej sukienki u Weroniki Rosati. 

Oj, ale skrzywdziliście tu Weronikę tą niedopasowaną, za dużą sukienką. Ma piękną figurę przecież.
Szczerze, twarz Pani Rosati jest tak wyretuszowana, że aż nie podobna!
Wyglądacie jak siostry.
Piękne kobiety - czytamy.

A wy, co myślicie o okładce z udziałem Rosati, Wieniawy i Zielińskiej? Jest aż tak źle? 

Photoshopowe wpadki zdarzają się często. Oj, niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia!

Zobacz wideo

DH