Julia Wieniawa pokazała mieszkanie. Salon bardzo stylowy, ale to garderoba robi największe wrażenie. "Patrzcie, jak pięknie!"

Julia Wieniawa opublikowała wideo, na którym pokazuje swoje mieszkanie. Największą uwagę przyciąga garderoba, która bez wątpienia zachwyci każdą fankę mody.

Julia Wieniawa spełnia się jako aktorka i wokalistka, a przy okazji rozwija swój profil na Instagramie. Jej konto śledzi ponad milion osób, liczba ta wciąż rośnie. Gwiazda każdego dnia ma napięty grafik, więc pewnie rzadko bywa w swoim warszawskim mieszkaniu. Ostatnio pokazała je na InstaStories i musimy przyznać, że robi wrażenie!

Julia Wieniawa pokazała mieszkanie

Celebrytka opublikowała wideo, na którym oprowadza po mieszkaniu. Na początku widzimy jej salon z dużym drewnianym stołem, kanapą i wielkim dywanem imitującym łaty krowy. Uwagę zwracają również rośliny, bo w pomieszczeniu jest nich naprawdę dużo. Później Wieniawa przechodzi do garderoby i szybko pokazuje jej zawartość. Ma mnóstwo ubrań oraz butów, na które ma przeznaczone osobne regały. W garderobie znajduje się również toaletka, a na niej sporo kosmetyków do makijażu.

Tak wygląda mieszkanie Julii Wienawy:

Zobacz wideo
Ach, jak ja lubię wejść do domku, kiedy jest posprzątane. Patrzcie, jak pięknie, wreszcie! - cieszyła się Wieniawa.

A Wam podoba się mieszkanie Wieniawy? Co sądzicie o jej stylu?

KB