Ashley Graham jest w ciąży. Na Instagramie dumnie pokazuje brzuszek i... rozstępy. Fani dziękują: Szczera w świecie zakłamania

Ashley Graham jest znaną modelką plus size. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym widać jej rozstępy. Fani dziękują za szczerość.

Ostatnio wiele zagranicznych gwiazd opublikowało swoje zdjęcia bez retuszu, na których widać, że mają rozstępy. Ten "trend" ma uświadomić kobietom, że wszystkie borykają się z podobnymi problemami, a idealne ciała są tylko na zdjęciach - po dokładnym retuszu. Do akcji włączyła się m.in. jednak z Kardashianek - Kourtney. Teraz znana modelka plus size Ashley Graham, która obecnie jest w ciąży, pokazała swoje blizny.

Ashley Graham nie wstydzi się rozstępów

Gwiazda kilka lat temu zrobiła małą rewolucję w świecie mody. Mając pełniejsze kształty nie obawiała się pozować u boku szczuplejszych modelek w rozmiarze 34. Z dumą i dużą pewnością siebie prezentowała swoje kształty, dlatego z czasem zaczęła pracować dla wielu znanych na całym świecie marek odzieżowych. Obecnie Ashley Graham jest w ciąży, więc jej ciało się zmienia. Jednak celebrytka nadal nie wstydzi się krągłości, a na swoim profilu na Instagramie publikuje odważne, prawie nagie zdjęcia. Jednym z nim jest to, na którym widać fałdki i rozstępy. Co na to fani? Są zachwyceni!

 

Nie dość, że fotografia zdobyła ponad 1,2 mln polubień, to jeszcze ponad 20 tysięcy osób napisało komentarz pod postem. Prawie wszystko to komplementy dla Ashley.

Jestem mężczyzną i bardzo mi się podoba ten widok. Rozstępy świadczą o twojej historii.
Dziękuję, że jesteś tak szczera w świecie pełnym zakłamania.
Sprawiasz, że kocham siebie jeszcze bardziej - czytamy.

Całkowicie popieramy to, co pokazuje Ashley. A Wy, co sądzicie?

Naturalne kobiety są piękne. Zobaczcie, jak wyglądają gwiazdy bez makijażu.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: