Internauci wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak po tym, jak zaginął jej mąż. Wśród nich Marcelina Zawadzka

Od wczoraj trwa akcja poszukiwawcza 39-letniego mężczyzny z Warszawy, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła, że to Piotr Woźniak-Starak. Fani Agnieszki Woźniak-Starak starają się wspierać ją w trudnych chwilach.

Piotr Woźniak-Starak zaginął niedaleko rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda. W niedzielę rano rybacy znaleźli dryfującą motorówkę na jeziorze Kisajno. Okazało się, że producent filmowy oraz towarzysząca mu 27-letnia kobieta, wpadli do wody. Jej udało się dopłynąć do brzegu, a mężczyzna wciąż nie został odnaleziony.

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Fani wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak

Jak się okazało, żona Piotra, Agnieszka Woźniak-Starak, również przebywała w tym czasie na Mazurach. W sobotę na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym opala się w stroju kąpielowym. Po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o zaginionym producencie, fani gwiazdy zaczęli pisać jej komentarze pełne wsparcia.

Pani Agnieszko, z całego serca życzę, żeby udało się go znaleźć. Z całego serca.
Pani Agnieszko, jestem sercem z Panią. Modlę się, żeby to nie była prawda!
Pani Agnieszko, oby udało się odnaleźć Piotra, jesteście wspaniałymi ludźmi. Jestem załamany doniesieniami. Modlę się, żeby wszystko było okej.

Swój komentarz zostawiła również prowadząca "Pytanie na Śniadanie", Marcelina Zawadzka.

Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko, trzymaj się.

ZOBACZ WIĘCEJ: Piotr Woźniak-Starak zaginął niedaleko rodzinnej posiadłości. Policja przeszukuje brzeg w pobliżu domu Staraków

 

Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: