The Dumplings zawiesza karierę. Zespół ma dość ciągłego koncertowania. Teraz Kuba Karaś będzie mógł spędzać więcej czasu z Jessicą Mercedes

Zespół The Dumplings poinformował swoich fanów o tymczasowym zawieszeniu kariery. Z całą pewnością najwięcej na tym zyska Jessica Mercedes, nowa dziewczyna Kuby Karasia.

Zespół The Dumplings od kilku lat nadawał rytm polskiej scenie elektronicznej. Mimo młodego wieku Justyna Święs i Kuba Karaś zyskali rzesze fanów i wylansowali kilka przebojów, np. "Betonowy las". Muzycy zyskali także uznanie krytyków i branży, za co otrzymali choćby Fryderyki. Ostatnio częściej skupiali się na solowych projektach. Dodatkowo Kuba zaczął się spotykać z Jessicą Mercedes. Niespodziewanie na facebookowym profilu grupy pojawiła się informacja, że zespół zawiesza działalność.

The Dumplings zawieszają karierę

Zespół w czwartek poinformował na Facebooku, że zawiesza działalność. W krótkim komunikacie Justyna i Kuba napisali, że zamierzają zrobić sobie kilkuletnią przerwę i skupić się na nowych projektach. Dodali też, że są zmęczeni ciągłym życiem na walizkach.

Kochani!!! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!! Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

Ostatnio o zespole było głośno głównie za sprawą romansu Kuby Karasia z Jessicą Mercedes. Para została nawet przyłapana przez paparazzi na czułościach w centrum Warszawy. Niedawno na instagramowym profilu muzyka pojawiło się też wymowne zdjęcie. Widać na nim, jak znajduje się ze swoją dziewczyną wewnątrz dużego serca. Z całą pewnością para będzie miała dla siebie wreszcie więcej czasu.

Będziecie tęsknić za The Dumplings?

Nie martwcie się, w tym roku w Polsce odbędzie się jeszcze wiele fantastycznych koncertów. Polecamy wam te, na które warto się wybrać

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (14)
The Dumplings zawiesza karierę. Zespół ma dość ciągłego koncertowania. Teraz Kuba Karaś będzie mógł spędzać więcej czasu z Jessicą Mercedes
Zaloguj się
 • Gość: bunio

  Oceniono 13 razy 7

  Karaś, mogłeś mieć każdą... a nawet co drugą mądrą i piękną, a Ty? ech...

 • matyldas1234

  Oceniono 13 razy 3

  The Dumplings nadawał rytm polskiej scenie elektronicznej? No ja bardzo przepraszam. Ostatnio słuchałem i widziałem ich na Męskim Graniu w Poznaniu i z całym szacunkiem, ale mogliby wiązać sznurówki Rebece. Która nie wiedzieć czemu grała na małej scenie. Także ten...

 • sylenth

  Oceniono 9 razy 3

  byla dziewczyna zazdrosna o nawa i atmosfera nie do wytrzymanie w zespole?

 • ian Kośki

  Oceniono 4 razy 2

  Dobre Karaś jeździ Mercedesem a ja sądziłem po wyglądzie, że najwyżej Syrenką 103

 • Sasha D.O.

  Oceniono 2 razy 2

  'Najlepszy podpis wygrywa kolację ze mną'
  Abstrahując od tego jakim koleś jest muzykiem, bo pewnie świetnym skoro przez 6 lat ciągle nagrywa.
  Jednak aby coś takiego napisać, lub nawet pomyśleć, to trzeba mieć kota na punkcie swojej wielkości.
  Trochę skromności i pokory by nie zaszkodziło! :/

 • Gość: Kasia

  Oceniono 8 razy 2

  Nie znam

 • Gość: Iga29

  Oceniono 14 razy 2

  Co to za dwa kurduple

 • Gość: bb

  0

  Nie znam osobiście Kuby ale jako muzyk gość jest po prostu świetny. Ma talent. Co natomiast ma pani szafiarka? Talent...do zakładania Szanel i robienia z tego relacji na insta??

 • raknawspak

  Oceniono 14 razy 0

  Dupinks? Amatorka totalna, również w EDM...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX