The Dumplings zawiesza karierę. Zespół ma dość ciągłego koncertowania. Teraz Kuba Karaś będzie mógł spędzać więcej czasu z Jessicą Mercedes

Zespół The Dumplings poinformował swoich fanów o tymczasowym zawieszeniu kariery. Z całą pewnością najwięcej na tym zyska Jessica Mercedes, nowa dziewczyna Kuby Karasia.

Zespół The Dumplings od kilku lat nadawał rytm polskiej scenie elektronicznej. Mimo młodego wieku Justyna Święs i Kuba Karaś zyskali rzesze fanów i wylansowali kilka przebojów, np. "Betonowy las". Muzycy zyskali także uznanie krytyków i branży, za co otrzymali choćby Fryderyki. Ostatnio częściej skupiali się na solowych projektach. Dodatkowo Kuba zaczął się spotykać z Jessicą Mercedes. Niespodziewanie na facebookowym profilu grupy pojawiła się informacja, że zespół zawiesza działalność.

The Dumplings zawieszają karierę

Zespół w czwartek poinformował na Facebooku, że zawiesza działalność. W krótkim komunikacie Justyna i Kuba napisali, że zamierzają zrobić sobie kilkuletnią przerwę i skupić się na nowych projektach. Dodali też, że są zmęczeni ciągłym życiem na walizkach.

Kochani!!! Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy. Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!! Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

Ostatnio o zespole było głośno głównie za sprawą romansu Kuby Karasia z Jessicą Mercedes. Para została nawet przyłapana przez paparazzi na czułościach w centrum Warszawy. Niedawno na instagramowym profilu muzyka pojawiło się też wymowne zdjęcie. Widać na nim, jak znajduje się ze swoją dziewczyną wewnątrz dużego serca. Z całą pewnością para będzie miała dla siebie wreszcie więcej czasu.

 

Będziecie tęsknić za The Dumplings?

Nie martwcie się, w tym roku w Polsce odbędzie się jeszcze wiele fantastycznych koncertów. Polecamy wam te, na które warto się wybrać

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.