Wiśniewski chciał, by Dominika dalej nosiła jego nazwisko. Jej decyzja go zaboli, ale mniej niż usuwanie DRUGIEGO tatuażu, który dla niej zrobił

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski czekają na drugą rozprawę rozwodową. Gwiazda już teraz wie, że nie zatrzyma nazwiska po byłym mężu. Podała powód.

Dominika Tajner po siedmiu latach małżeństwa rozstała się z Michałem Wiśniewskim. I choć fani tych dwojga przez długi czas wierzyli, że jeszcze do siebie wrócą, to niestety, nie ma na to szans. Ona rozpoczyna nowy etap w życiu i pozbywa się tatuażu z imieniem Michał, a on znalazł już nową partnerkę i również tuszuje ślady po (prawie) byłej żonie. Celebrytka wyznała, że na pewno nie chce być już dłużej Tajner-Wiśniewska i postanowiła zrzec się drugiego nazwisko.

ZOBACZ TEŻMichał Wiśniewski po raz pierwszy przyłapany z nową partnerką. Były z nimi ich dzieci. To na pewno coś poważnego

Michał Wiśniewski chciał, żeby Dominika nadal nosiła jego nazwisko

Jak podaje "Fakt", Tajner i Wiśniewski czekają na kolejny termin rozprawy rozwodowej. Gwiazda poinformowała, że po formalnym zakończeniu związku z Michałem, wróci do panieńskiego nazwiska.

Nie zatrzymam nazwiska Wiśniewska, powiedziałam o tym Michałowi. Stwierdził, że byłoby mu miło gdybym jednak je zostawiła. Zdecydowałam, że tego nie chcę, moje jest na tyle ładne, że mi wystarczy – mówi w rozmowie z tabloidem.

Dominika oświadczyła publicznie, że już nigdy więcej nie zamierza robić sobie tatuażu związanego z partnerem, ponieważ w razie niepowodzenia - usuwanie zbyt długo trwa. Co więcej, Michał już zdążył przykryć imię "Dominika" na przedramieniu.

Tatuaż już jest dużo bledszy, wiem, że Michał już przykrył moje imię innym malunkiem, ja zrobię podobnie i już nigdy nie będę się tatuować dla partnera. Jestem ciekawa czy Michał usunął też drugi znacznie mniejszy tatuaż, miał bowiem na ciele wytatuowaną datę naszego poznania – zdradziła dla "Faktu". 

Żałujecie, że się rozstali?

Dominika Tajner długo ukrywała, że w związku z Michałem nie dzieje się najlepiej. Tuż przed rozstaniem zapewniała nas, że nie mają żadnego kryzysu.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (11)
Wiśniewski chciał, by Dominika dalej nosiła jego nazwisko. Jej decyzja go zaboli, ale mniej niż usuwanie DRUGIEGO tatuażu, który dla niej zrobił
Zaloguj się
 • Gość: lis

  Oceniono 14 razy 10

  Ona jest jeszcze bardziej pierdoInięta niż on. Kim ona w ogóle jest? Robi coś w życiu, prócz szumu wokół siebie na portalach społecznościowych?

 • Gość: PaniPlotkara

  Oceniono 14 razy 10

  Ale szopke robią z tego rozstania... Jakby nie mogli się rozstać bez informowania o wszystkim tabloidow

 • Gość: Maria

  Oceniono 5 razy 5

  Tak durnego faceta jak ten Wiśniewski to ze świecą szukać. Dziwię się kobieta że chcą z takim psycholem być. Mało inteligentny brzydki ni i stary. Ani śpiewać nie potrafi. Po co komus taki wrzod?

 • Gość: goscx

  Oceniono 9 razy 5

  Wypyerdalac z tymi patolami.

 • Gość: Bogo

  Oceniono 2 razy 2

  Patole pl.obydwoje siebie warci kogo interesuje życie takich ludzi ?

 • Gość: Meme

  Oceniono 1 raz 1

  Nie mają dzieci, niepotrzebne jej drugie nazwisko. A jak wyjdzie za mąż to będzie miała trzy nazwiska

 • Gość: Nikt

  0

  Gwiazda? A jaka? Betlejemska?

 • Gość: Jan ze smietany

  Oceniono 3 razy -3

  a ja uwazam, ze lepsze nazwisko Tonio Tajnera. Dobrt skoczek byl i szkoda ze skonczyl kariere

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX