Fanka dziwi się, że Kasia Cichopek nosi na wakacjach tylko sukienki. Odpowiedź? Miało chyba być zabawnie, wyszło żenująco. Padło słowo "podwozie"

Katarzyna Cichopek często odpowiada na komentarze obserwatorów na Instagramie. Mamy wrażenie, że czasem robi to zbyt spontanicznie.

Wchodząc na profil Katarzyny Cichopek na Instagramie można odnieść wrażenie, że gwiazda "M jak miłość" jest na niekończących się wakacjach. Większość zdjęć na jej feedzie to obrazki z rodzinnych wakacji. Co ciekawe, na każdym z nich aktorka jest ubrana w zwiewne suknie.

Jesteście ciekawi, jak Cichopek robi sobie makijaż? Tajemnica rozwiązana!

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu jest wierna swojemu stylowi, a przynajmniej temu letniemu. Jej wakacyjne kreacje to najczęściej luźne, kolorowe sukienki. Stylowe? To na pewno, ale okazuje się, że za wyborami aktorki stoi coś jeszcze.

 

Jedna z fanek zdziwiła się, że Cichopek podróżuje w sukienkach, zamiast w t-shircie i spodniach. Odpowiedź aktorki była dość żenująca...

Lepsza wentylacja podwozia - napisała.

Kasia Cichopek cieszy się ogromną sympatią widzów głównie ze względu na to, że uchodzi za prostą (ale nie prostacką), normalną kobietę. Tym razem trochę jednak przesadziła. Też tak myślicie?