Gwiazdy postarzają się w aplikacji FaceApp, a Joanna Koroniewska się odmłodziła. Fani: Jak nastolatka! Nam totalnie przypomina Julię Wieniawę

Joanna Koroniewska odmłodziła się w aplikacji Face App. Efekt? Jest podobna do Julii Wieniawy.

Media społecznościowe zalała fala zdjęć staruszków. Użytkownicy Instagrama masowo publikują swoje selfies przerobione w aplikacji FaceApp, ponieważ chcą sprawdzić, jak będą wyglądać w przyszłości. Joanna Koroniewska pochwaliła się fotografią z Maciejem Dowborem, którego postarzyła, jednak siebie postanowiła odmłodzić. Efekt? Wygląda jak nastolatka i nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Joanna Koroniewska jak Julia Wieniawa

Aktorka pokazała na swoim profilu na Instagramie, jak wyglądałaby, gdyby mogła odjąć sobie kilkanaście lat. Co ciekawe, na niektórych zdjęciach praktycznie nie widać różnicy, co oznacza, że Asia jest w świetnej formie i nie potrzebne jej odmładzanie.

Publikuję parę niewinnych, MŁODYCH fotek, a właściwie starych w zupełnie nowej, młodej odsłonie. Zawsze narzekał, że ja starsza od niego no to ma. Voila. Julia Wieniawa strzeż się. Mam apkę i teraz nie zawaham się jej użyć - napisała Joanna.
 

Julia Wieniawa została tutaj wspomniana nieprzypadkowo, ponieważ Koroniewska po przeróbce w aplikacji bardzo przypomina swoją młodszą koleżankę. Nie wierzycie? Zrobiliśmy dla Was porównanie:

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska screen Instagram/ joanna_koroniewska / juliawieniawa

Fani zachwycają się zdjęciami Joanny.

Przepraszam, czy panienka jest pełnoletnia? Pięknie!
Pierwsze zdjęcie mistrz.
Pani Asiu! Pani wygląda jak nastolatka - czytamy.

Zgadzamy się i bardzo lubimy poczucie humoru Joanny Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska zawsze przekomarza się ze swoim mężem. Dali nam próbkę swoich umiejętności. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP

ZOBACZ TEŻ: Postarzyliśmy twarze rodziny królewskiej. "Stara" Kate jest naprawdę piękna, a co z Meghan Markle

Więcej o: