Ewa Farna po ciąży wróciła do pracy. Widać, że sporo schudła. Uwagę zwróciła też fryzura. "W takiej grzywce ci do twarzy". Zdecydowanie!

Ewa Farna nie była na urlopie macierzyńskim zbyt długo. Wokalistka już wróciła do koncertowania. Po najnowszych zdjęciach widać, że macierzyństwo jej służy.
Zobacz wideo

Ewa Farna i jej mąż, Marcin Chobot, na początku czerwca tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł wówczas ich syn, Artur. Mimo że od porodu nie minęły nawet dwa miesiące, wokalistka już wróciła na scenę. I nic dziwnego. Jeszcze w okresie ciąży zapewniała, że chce być aktywną mamą i nie zamierza być na urlopie macierzyńskim zbyt długo. 

Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. (…) Istnieją matki, które muszę się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja – mówiła w rozmowie z "Party".

Zdjęciem z pierwszego koncertu po ciąży piosenkarka pochwaliła się na Instagramie.

Ewa Farna wróciła do pracy

Post napisała tylko w czeskim języku. Mimo to, nie brakowało słów zachwytu od Polaków. Ci w szczególności zwrócili uwagę na jej fryzurę.

Nic nie rozumiem, ale tak rozkwitasz po ciąży, że muszę napisać komentarz. Wyglądasz olśniewająco! - czytamy.
Cudnie wyglądasz. Służy ci macierzyństwo. Z relacji, które udało mi się zobaczyć wnioskuję, że dałaś świetny koncert. Tak tęskno za koncertami, że ogladając te wszystkie filmiki aż noga chodziła.
Stęskniłam się nie tylko za koncertami, ale i za patrzeniem na Twoje uśmiechnięte zdjęcia! Przepięknie wyglądasz. 
Nie mogę się napatrzeć na to, jak wypiękniałaś przez ostatni czas.
W takiej grzywce mega Ci do twarzy. Przypomniały mi się czasy "Ewakuacji".

Z powyższymi opiniami nie sposób się nie zgodzić!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: