Co Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. robili w hotelu? "Fakt" dotarł do opinii sądowo-lekarskiej

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. bez wątpienia byli razem w pokoju hotelowym, jednak szczegóły ich spotkania do tej pory pozostawały tajemnicą. "Fakt" dotarł do informatora i do szczegółów opinii sądowo-lekarskiej, w której zawarte są m.in. wyniki obdukcji kobiety.

Kolejny raz pojawiają się nowe szczegóły tego, co wydarzyło się w pokoju hotelowym, w którym przebywał Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. Para zachowywała się tam na tyle głośno, że interweniowała obsługa.

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. - szczegóły nocy w hotelu

"Fakt" dotarł do informatora, który zdradził, jak para zachowywała się w pokoju hotelowym. W nocy z 12 na 13 kwietnia Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. mieli spotkać się w hotelu. W następnych dniach otrzymaliśmy dwie różne wersje wydarzeń. Sylwia Sz. oskarżyła byłego piłkarza o gwałt i odurzenie narkotykami, Jarosław Bieniuk stoi na stanowisku, że kobieta na wszystko wyraziła zgodę.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk w pierwszym wywiadzie od czasu zatrzymania. "Jestem niewinny. To koszmar". Opowiedział o reakcji dzieci

Według informatora gazety, Bieniuk i modelka w pokoju zachowywali się wyjątkowo głośno. Hałas był na tyle uciążliwy, że sąsiedzi interweniowali u obsługi hotelu - i to kilkukrotnie. Dodatkowo "Fakt" podaje też szczegóły z opinii sądowo-lekarskiej na temat obrażeń, jakich doznała Sylwia Sz.

Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz.: opinia lekarzy niejednoznaczna

Opinia lekarzy w sprawie obrażeń, jakich tej nocy doznała Sylwia Sz., nie jest jednoznaczna. Modelka rzeczywiście miała różne obrażenia ciała, m.in. jako ubytki włosów głowy, otarcia naskórka z nadgarstków. Potwierdzono również odbyte stosunki płciowe. Obrażenia te mogły powstać w czasie szarpania kobiety za włosy lub w wyniku skrępowania rąk. A to może, ale nie musi potwierdzać wersji wydarzeń według Sylwii Sz.:

Charakter obrażeń na ciele modelki może bowiem potwierdzać jej słowa i wskazywać, ze została zgwałcona. Należy jednak zaznaczyć, że opinia nie wyklucza też, ze ślady mogły być skutkiem brutalnego seksu - czytamy na stronie "Fakt24".

Pewne jest jedno - to wciąż nie koniec sprawy. 

MAW

Więcej o:
Komentarze (99)
Co Jarosław Bieniuk i Sylwia Sz. robili w hotelu? "Fakt" dotarł do opinii sądowo-lekarskiej
Zaloguj się
 • Gość: Himils

  Oceniono 78 razy 74

  To znaczy że podczas gwałtu który był hałaśliwy kilkakrotnie interweniowała obsługa? „Panie Jarku, prosimy gwałcić ciszej, goście chcą spać” ? Czy może „ratunku, gwałcą” i wtedy obsługa „pani Sylwio, ale proszę tak nie krzyczeć jest, juź po 22.” ? Czy o co chodzi?

 • Gość: Matka troje dzieci

  Oceniono 97 razy 47

  I kto by pomyślał,taki przykładny mąż i ojciec trojga dzieci i taki pies na baby.A tak wygląda niewinnie i przyzwoicie.Jak go nie wstyd przed dziećmi.Przecież dzieci to czytają co jest w internecie o swoim tatusiu,a on takie orgie uprawia w hotelu. Wstydż się TATO!!!!!

 • Gość: hmm

  Oceniono 41 razy 39

  Bieniuk tym razem umoczył..i to nie źle

 • vito3

  Oceniono 72 razy 36

  gosciu bez watpienia jest zbokiem dziewczyna blagala go by powyrywal jej kudly bo on z towarzystwa a ona puszczalska a taki cukierkowy sie wylansowal cieplutki biedny wdowiec zajmujacy sie dzieckiem a ku... kawal i cpuna przez przypadek z niego wylazlo

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 30

  A kto opiekował się dziećmi innym by odebrali. Szok

 • Gość: Emm

  Oceniono 20 razy 18

  Jeszcze teraz muszą udowodnić, że te wszystkie obrażenia zrobił Jarek, a nie powstały już po spotkaniu (albo przed). Natomiast Jarek wiedział po co idzie do hotelu i wiedział, z kim ma do czynienia. Był stałym bywalcem "Zatoki Sztuki" już też po aferze z Krystkiem i zarządem lokalu. Więc znał te klimaty i te towarzystwo i wiedział kim jest Sylwia Sz. Wpisując w wyszukiwarkę "Sylwia Sz zatoka sztuki" - można znaleźć jej zdjęcie z Natalią Siwiec i jej Mariuszkiem :)

 • Gość: Kana

  Oceniono 29 razy 17

  Myślę że Bieniuk normalny nie jest. Nawet jak łaska była chętna, bo wyczuł kasę to nikt normalny się tak nie zachowuje. Dla mnie obydwoje są siebie warci. Po prostu zboki

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  porządny z manierami....
  szkoda dzieci.

 • dodosdontquack

  Oceniono 60 razy 16

  Atrakcyjna i rozrywkowa dziewczyna, wiec moglaby zostac znaleziona z odcieta glowa, a w bolandzie wciaz traktowanoby ja z rezerwa - byc moze wyrazila zgode! Wstyd mi za tego pilkarzyka i caly ten kraj.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX