Jarosław Bieniuk w pierwszym wywiadzie od czasu zatrzymania. "Jestem niewinny. To koszmar". Opowiedział o reakcji dzieci

Jarosław Bieniuk udzielił w programie "Dzień dobry TVN" pierwszego wywiadu od czasu zatrzymania.

Od zeszłego tygodnia polski show-biznes żyje sprawą Jarosława Bieniuka. Były piłkarz został zatrzymany w Sopocie po tym, jak zgłosił się na komisariat policji. Przesłuchano go, ponieważ domniemana ofiara zarzuciła mu gwałt. Zawiadomienie złożyła 29-letnia Sylwia S., która dwa tygodnie temu spotkała się z nim w jednym z sopockich hoteli.

Pełnomocnicy kobiety mówili wprost o brutalnym gwałcie. Ostatecznie były piłkarz usłyszał jedynie zarzuty związane z narkotykami. Po wyjściu na wolność wydał oświadczenie, w którym tłumaczył się z całej sprawy, jednak od czasu zatrzymania nie udzielał żadnych wywiadów. W piątek po raz pierwszy w rozmowie z Mateuszem Hładkim, reporterem "Dzień dobry TVN", skomentował tę sytuację. 

Jarosław Bieniuk w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN"

Dziennikarz TVN-u odwiedził byłego piłkarza w jego domu w Trójmieście. Jak przyznał Bieniuk, jest to drugi tak traumatyczny tydzień w jego życiu.

Nie będę ukrywał, że jest to dramatyczny dla mnie czas. To są ciężkie chwile dla mnie i dla mojej najbliższej rodziny. Dwa dni w areszcie, pierwszy raz w życiu miałem okazję tam być. Ciężkie chwile, ale staram się pozbierać - powiedział Bieniuk

Hładki zapytał sportowca, czy próbował wytłumaczyć dzieciom, dlaczego przez dwa dni nie było go w domu.

Na szczęście rodzina stanęła na wysokości zadania. Dzieci wiedziały, że to nieprawda i tata niedługo wróci. I tak się stało - dodał.

Podkreślił też, że na policję zgłosił się sam.

Zgłosiłem się sam na policję, tak się chyba robi jak człowiek jest niewinny. Chciałem wyjaśnić tę sytuację. Niestety, zostałem zatrzymany na 48 godzin. Prokuratura nie postawiła mi jednak tego najcięższego zarzutu związanego z przestępstwem seksualnym - mówił Jarosław Bieniuk.

Życiowy partner Anny Przybylskiej przyznał, że znał się z kobietą, która oskarżyła go o gwałt. Opowiedział, że wprawdzie nie byli bliskimi przyjaciółmi, ale poznali się w Trójmieście. Był wiec zaskoczony oskarżeniami wysuwanymi przez kobietę.

Ja oczywiście znałem tę kobietę. Tym bardziej nie spodziewałem się tego.

Jarosław Bieniuk o zatrzymaniu przez policję

Reporter "Dzień dobry TVN" zadał pytanie wprost, co się stało w nocy z 12 na 13 kwietnia.

Spotkaliśmy się tej nocy, ale wygląda to zupełnie inaczej, niż przedstawia to ta kobieta. Każdy kto mnie zna, wie że nie jestem osoba agresywną i brutalną. Ten obraz, który o sobie czytam jest koszmarny, ale każdy, kto orientuje się, jak działają media wie, że trzeba brać poprawkę na to, co piszą w prasie brukowej. To koszmar, ale mam nadzieję, że to się wreszcie skończy - powiedział Bieniuk w "Dzień dobry TVN".

Jarosław Bieniuk i Mateusz HładkiJarosław Bieniuk i Mateusz Hładki Screen / dziendobry.tvn.pl

Bieniuk dodał też, dostarczył do Lechii Gdańsk wniosek o urlop.

W tej chwili nie jestem w stanie skupić się na pracy - powiedział

Klub zgodził się na przerwę w wykonywanych obowiązkach. Podkreślono jednak, że nie oznacza to zakończenia współpracy obu stron.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (125)
Jarosław Bieniuk w pierwszym wywiadzie od czasu zatrzymania. "Jestem niewinny. To koszmar". Opowiedział o reakcji dzieci
Zaloguj się
 • domrosa

  Oceniono 75 razy 65

  Szkoda mi Bieniuka, ale z drugiej strony mamy wpływ na towarzystwo, w jakim się obracamy. Dziwi mnie, ze wiele osób nie ma zupełnie instynktu samozachowawczego, nie dostrzegają sygnałów ostrzegawczych bijących od takich dziwnych osób. Wydmuszki medialne typu Siwiec, Gilon, blogerki modowe i prostytutki wykreowane na boginie brukowców rozpanoszyły się w naszej codzienności. Takie to smutne.

 • mmagi

  Oceniono 71 razy 59

  samo przyznanie się ,ze ma się takie znajome to obciach i wstyd dla dzieci:/

 • Gość: hd

  Oceniono 36 razy 32

  sorry panie Bieniuk,ale smutne minki, i robienie z siebie ofiary nie pomoże...towarzystwo prostytutek, i ludzi powiązanych z aferą gwałtów na nastoletnich dziewczynkach wystarczy...i tego niech pan się wstydzi..

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 44 razy 28

  O czym ta rozmowa? W tej zatoce czy jaktam imprezowali i Borek i Piekario i reszta towarzystwa okołopiłkarskiego włącznie z mendziarowatym. Różne rzeczy robili. Pili, wąchali i macali...takie są efekty zadawania się z dziuniami. Teraz celebrytfany będą się wybielać ale na zdrowy rozum kto mając tyle dzieci w ten sposób się prowadzi. Czy to przypadek, że mama Anny trzyma pieczę nad kasą i wychowaniem dzieci? Chyba nie. Dlatego skończcie gościa wybielać. Lepiej zróbcie testy na zawartość wiadomo czego. Tak to jest jak się myśli główką a nie głową.

 • Gość: ja

  Oceniono 25 razy 25

  narkotyki, pedofilstwo, burdelastwo, prostytutki, orgie, zatoka świń, trójmiasto... co tu wybielać teraz?

 • Gość: aga

  Oceniono 55 razy 25

  Hmmm...ocieplanie wizerunku. Już i tak wyciekły do prasy informacje dotyczące seksu w toalecie z zabawkami z seks-shopu plus związywanie. A obok w pokoju towarzystwo chlało i ćpało.Sam romantyzm. A dzieci to wszystko czytają.

 • Gość: xx

  Oceniono 28 razy 24

  Niesłuszne oskarżenie o gwałt to koszmar, ale przejściowy. Niestety, koszmar finansowy związany z zasłużoną utratą atrakcyjnego dla reklamodawców wizerunku dopiero się zacznie.

 • Gość: xyz

  Oceniono 37 razy 23

  Telenoweli ciąg dalszy, już sie nie wybielisz, towarzystwo cię pogrążyło.

 • Gość: Dorota

  Oceniono 29 razy 17

  Panie Jarku to ze pan zgłosił się na policję nie oznacza .ze jest pan niewinny ,gdyby nie zgłosił się pan dam noprowadzili by pana na policję.Dal dzieci to byłby większy dramat i dlatego zgłoszenie się na policję ,Teraz przeżywanie dramatu a towarzystwo od lat szemrane ,narkotyki ,dziwki dzieci oczywiście uwierzą co mówi rodzic,bo to jest normalne ,dzieci zawsze wierzą wniewinnosc rodziców .ale pan pokazuje ze jak każdy piłkarz wglowie wiatr tylko .zero szacunku dla innych o siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX