Kinga Duda ma przeprowadzić się do USA, by robić międzynarodową karierę prawniczą. "Będzie tam anonimowa"

Kinga Duda niedawno poleciała z rodzicami do USA. Spotkała się również z Donaldem Trumpem w Białym Domu. A już wkrótce być może zamieszka w Stanach Zjednoczonych.

Niedawno Andrzej Duda poleciał do Waszyngtonu na spotkanie z Donaldem Trumpem. Z prezydentem do USA udała się nie tylko pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, ale również ich córka Kinga. Podróż 24-latki została w całości opłacona przez jej rodziców i wiązała się z czymś więcej, niż chęcią poznania amerykańskiego przywódcy.

Kinga Duda zamierza zrobić karierę prawniczą w USA

Córka polskiej pary prezydenckiej niedawno ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Mimo że Kinga Duda ma zaledwie 24 lata, może pochwalić się bogatym CV. Prezydentówna ma za sobą praktyki w znanych i międzynarodowych kancelariach prawniczych. Pracowała też w Parlamencie Europejskim i kończyła kursy i programy uczelni amerykańskiej. Dodatkowo biegle posługuje się językiem angielskim, co potwierdzają certyfikaty.

Intensywna ścieżka edukacyjna od początku była nastawiona na zrealizowanie największego marzenia Kingi - zrobienia międzynarodowej kariery. Wiele wskazuje na to, że wkrótce może się to urzeczywistnić. Wizyta w Białym Domu była połączona z dłuższym pobytem Dudy w Stanach Zjednoczonych.

Jak dowiedział się magazyn "Party", Kinga planuje zacząć pracę w USA. Chce wykorzystać kontakty i doświadczenie, które zdobyła w ostatnich latach. Dodatkowo za oceanem byłaby anonimowa i nie musiałaby mierzyć się z zarzutami koneksji.

Podczas kampanii prezydenckiej oboje deklarowali, że Polska potrzebuje wszechstronnie wykształconych ludzi i pani Kinga to założenie konsekwentnie realizuje. Zdolna i ambitna córka jest powodem do dumy każdego rodzica, więc taki krok tylko wzmocni ich wizerunek. Poza tym w USA będzie mogła pracować anonimowo na własne nazwisko, bez łatki "córki prezydenta" - powiedział "Party" dr Sergiusz Trzeciak, specjalista do spraw marketingu politycznego i komunikacji strategicznej.

Zobaczcie przy okazji, jak pierwsza para prezydencka jest w sobie zakochana

Zobacz wideo

Mimo że informacja nie jest jeszcze pewna, jesteśmy przekonani, że za kilka lat Kinga Duda ma szanse być jednym z najbardziej wziętych polskich prawników. Czy pójdzie też w ślady ojca i zwiąże się z polityką? To już wyłącznie przypuszczenia i typowe political fiction.

AD

Więcej o:
Komentarze (237)
Kinga Duda ma przeprowadzić się do USA, by robić międzynarodową karierę prawniczą. "Będzie tam anonimowa"
Zaloguj się
 • misiek1959

  Oceniono 151 razy 121

  Skoro córka pana AD jest tak świetnie wykształcona, to może wyjaśni tatusiowi, gdzie złamał konstytucję. Poza tym o ile pamiętam, to prawie prezydent obiecał sprowadzanie do Polski młodych Polaków, bo w Polsce będą mieli szansę zrobić karierę i dobrze żyć. Widać, że ta gadka była dla frajerów, bo córusia karierę chce robić w USA - widać Polska dla niej za mała..

 • Gość: DudaObluda

  Oceniono 126 razy 102

  Zeby corka prezydenta uciekala z Polski? to sie w pale nie miesci. Nawet Duda wie ze pisory niszcza kraj i wysyla corke za granice.

 • Gość: h2o

  Oceniono 102 razy 84

  i to się mieści w pisowskim pojmowaniu patriotyzmu?
  ...o ile to prawda oczywiście

 • matuniak2

  Oceniono 98 razy 80

  Wykształcenie na nasz koszt zdobyła w Polsce, a pracować będzie za granicą. Prawdziwa pisowska patriotka!

 • Gość: Żoliborska Kanalia

  Oceniono 83 razy 65

  To wstyd, że córka prezydenta ostentacyjnie opuszcza kraj, bo to marny przykład patriotyzmu.
  Ale z drugiej strony się jej nie dziwię: taki ojciec-prawnik to wstyd do końca życia. Kariera prawnika złamana. A tak, będzie mogła powiedzieć, że tatuś usługiwał Trumpowi (zdjęcie stojącego Du*y przy Trumpie), a o reszcie dyskretnie pomilczy.

 • Gość: GOSC

  Oceniono 66 razy 56

  "OJCZYZNĘ DOJNĄ RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE" modlił się Duda i proszę Agatka będzie sobie robiła karierę w USA, a polscy podatnicy zapłacą za F-35 na początek 4 MILIARDY DOLARÓW plus wielokrotność tej kwoty przez kolejne 30 lat.

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 36

  To umowa barterowa: Polska bierze samoloty, USA Dude?

 • Gość: ewa

  Oceniono 52 razy 36

  ona taka prawniczka jak jej tatuś . Ona aprobuje przestępstwa konstytucyjne tatusia i ona jest prawnikiem !!!!!!!znowu ten UJ ma pecha do swoich wychowanków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX