Antek Królikowski z dziewczyną na oficjalnym wyjściu. On nonszalancki, ale uwagę zwraca jej głęboki dekolt

Antek Królikowski zabrał swoją dziewczynę do opery na "Czarodziejski Flet". Kasia wyglądała przepięknie. Uwagę zwracał jej głęboki dekolt.
Zobacz wideo

Antek Królikowski coraz śmielej pokazuje się na oficjalnych wyjściach ze swoją dziewczyną. Choć Kasia raczej nie ma parcia na szkło i nie dąży do popularności, dzielnie stawia jej czoła. Nie inaczej było w środowy wieczór, kiedy razem pojawili się w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Antek Królikowski z dziewczyną w operze

Antek Królikowski postawił na swobodną klasykę i dość nonszalancki wygląd. Nadal nie do końca wiemy, jak udało mu się nie ugotować w ten upalny, środowy wieczór i szanujemy ten wybór. Tymczasem jego dziewczyna Kasia zdecydowała się na klasyczną małą czarną - z bardzo głębokim dekoltem, od którego naprawdę bardzo ciężko oderwać wzrok.

Antek Królikowski z dziewczyną w operzeAntek Królikowski z dziewczyną w operze VIPHOTO / VIPHOTO/East News

Widać było, że dziewczyna niezbyt pewnie czuje się w światłach fotoreporterów. My zaś gratulujemy odwagi, bo to dopiero czwarte ich oficjalne wyjście razem. Kasia z czasem pewnie przyzwyczai się, że jej chłopak jest jednym z gorętszych nazwisk polskiego showbiznesu.