Antek Królikowski z nową dziewczyną na meczu. Czyżby w komentarzu wyznał jej miłość? Dwuznaczne, a kluczem jest jej koszulka

Antoni Królikowski wybrał się ze swoją dziewczyną na mecz. Na Instagramie pojawiły się ich wspólne zdjęcia, a pod jednym z nich aktor zdobył się na "wyznanie miłości" nowej ukochanej.
Zobacz wideo

W kwietniu Antek Królikowski oficjalnie ogłosił, że ma nową dziewczynę i nie przeżywa już rozstania z Julią Wieniawą. Ich związek się rozwija, a aktor coraz częściej zabiera ukochaną na branżowe imprezy i pokazuje ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Kobieta nie jest związana z show-biznesem, jednak najwidoczniej nie ma nic przeciwko popularności.

Antoni Królikowski z dziewczynąAntoni Królikowski z dziewczyną Instagram.com/ antek.krolikowski

Antek Królikowski wyznaje miłość ukochanej

Antek i Kasia wybrali się do Hiszpanii, gdzie na stadionie Camp Nou obejrzeli mecz FC Barcelony i Liverpoolu. Oboje założyli koszulki z nazwiskami największych legend piłki nożnej. Ona wybrała Messiego, on - Maradonę. Pod ich zdjęciem jeden z internautów zapytał się aktora, kto wygra. Na co on udzielił bardzo szczególnej odpowiedzi, która była wyznaniem miłości:

Kocham Messiego, ale liczę na Liverpool - odpisał.

Internauci gratulują mu nowej miłości. Piszą, że wreszcie trafił na odpowiednią dziewczynę, która jest naturalna. Życzą im szczerej relacji i zapewniają, że trzymają mocno kciuki za to, żeby wreszcie ułożył sobie życie i nie przeżywał kolejnego rozstania. Dostrzegli też między nimi podobieństwo, a to, jak wielu uważa, może świadczyć, że są dla siebie stworzeni.

Niestety, aktor nie miał powodów do radości, bo jego drużyna przegrała 3-0. Jednak na pewno w towarzystwie Kasi lepiej zniósł tę porażkę. A Wy jak myślicie? Czy Antek spotkał wreszcie prawdziwe szczęście?

AW

Więcej o:
Komentarze (37)
Antek Królikowski z nową dziewczyną na meczu. Czyżby w komentarzu wyznał jej miłość? Dwuznaczne, a kluczem jest jej koszulka
Zaloguj się
 • Gość: kolalik

  Oceniono 9 razy 7

  Jak widać niektórzy to nigdy niczego się nie nauczą. Antonii znalazł nową dziewczynę, widać że normalna i fajna, ale związku nie buduję się w mediach społecznościowych.

 • Gość: Pama

  Oceniono 10 razy 4

  Fajna dziewczyna, wygląda na inteligentną. Życzę powodzenia.

 • Gość: ghosc

  Oceniono 6 razy 4

  Nowa dziewczyna wydaje sie sympatyczna, życzę zakochanym szczęścia. Tak samo życzę szczęścia Julce Wieniawie w związku z Baronem !!!!!

 • Gość: ona

  Oceniono 5 razy 3

  wygląda na bardzo sympatyczną dziewczynę, bardzo naturalna... wreszcie Antek... Wieniawa to plastik

 • Gość: aga

  Oceniono 3 razy 3

  Wcale nie wyznał w ten sposób miłości dziewczynie.

 • Gość: Abigail

  Oceniono 10 razy 2

  Ten chłopak jest jakis nie estetyczny wręcz oblesny bez polotu i iskry
  w zyciu niedałabym mu sie dotknać

 • Gość: jrak

  Oceniono 1 raz 1

  Wygladaja razem ladnie jesli sa zakochani co czegoz chciec wiecej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX