Smutny Antek Królikowski z dziewczyną na festiwalu filmowym. Jego ukochana wyglądała na zagubioną. "Zupełnie nie ma parcia na szkło"

Antek Królikowski zabrał swoją nową dziewczyną na festiwal filmowy w Krakowie. Kasia, idąc po czerwonym dywanie, nie wyglądała na zachwyconą.
Zobacz wideo

Antek Królikowski po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą zapewniał, że jego następny związek będzie niemedialny. Jak powiedział, tak, niestety, nie zrobił. Chwilę po tym, gdy w mediach oficjalnie potwierdzono, że Julka związała się z Baronem, aktor ogłosił, że również jest już szczęśliwie zakochany, a na jego profilu na Instagramie co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia z nową dziewczyną, Kasią.

ZOBACZ TEŻ: Królikowski zabrał swoją dziewczynę na salony. Na tej samej imprezie była też Wieniawa! Która z nich wyglądała lepiej? 

Antek Królikowski z dziewczyną na czerwonym dywanie

Antek pojawiając się na festiwalu filmowym OFF Camera w Krakowie, udowodnił, jak bardzo jego nowy związek jest "niemedialny". Podczas wydarzenia nie brakowało paparazzi, fotoreporterów i dziennikarzy. Co prawda, Królikowski na celebryckich ściankach pozował sam, jednak po czerwonych dywanach przechadzał się z ukochaną. Nie zabrakło ich również podczas oficjalnej gali zamknięcia festiwalu. Aktor ma już doświadczenie w show-biznesowych wyjściach, dlatego, jak przystało na "gwiazdora", pojawił się w ciemnych okularach. Jednak Kasia nie ma w tym jeszcze wprawy, dlatego widząc fotoreporterów, opuściła głowę i miała bardzo smutną minę.

Jak udało się dowiedzieć "Party", nowa dziewczyna Antka nie ma ochoty na karierę w show-biznesie:

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić - mówili znajomi pary w "Party".

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną Damian Klamka EastNews

JP

Więcej o:
Komentarze (72)
Smutny Antek Królikowski z dziewczyną na festiwalu filmowym. Jego ukochana wyglądała na zagubioną. "Zupełnie nie ma parcia na szkło"
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 24

  fajna dziewczyna

 • Gość: gosvc

  Oceniono 22 razy 20

  Jaka ladna i zgrabna kobieta

 • Gość: nores

  Oceniono 18 razy 18

  Jest ladna oj i ma fajna spodnice lub sukienke

 • elenem

  Oceniono 18 razy 14

  Dziewczyno zostaw tego buca aktorzynę.
  Facet nie dorósł do związku.
  Jeszcze się nie odkochał w poprzedniej a już bałamuci kolejną. Bo chce byłej udowodnić że kogoś ma. Toż to szczeniackie jest. Nic z tego nie będzie.
  Nie na pozowaniu polega miłość i związek. Ani na udowadnianiu innym czegokolwiek.

 • Gość: Iga

  Oceniono 21 razy 13

  Chce Robić na złość wieniawie i pokazać że ma normalną Dziewczynę , a nie celebrytkę, tak jak ona i ten cały Baron tylko nie zdaje sobie chyba sprawy że to ją męczy . Tak to wygląda.

 • Gość: Lenka

  Oceniono 17 razy 13

  Po cholere jak tam ciagnal? Chyba tylko chce sie pokazac. Wspolczuje dziewczynie by wydaje sie bardzo w porzadku

 • Gość: Jakub88

  Oceniono 12 razy 10

  Wiedziała na co się pisze , no co tu więcej napisać... taka prawda. Szkoda fajna jest

 • Gość: jadzik

  Oceniono 9 razy 9

  Bardzo ładna dziewczyna.

 • Gość: 55542

  Oceniono 11 razy 7

  Nie "zagubiona" ale wk...wiona, i wcale się jej nie dziwię. Bardzo ładna btw, i najważniejsze że ma coś konkretnego między uszami. W przeciwieństwie do jego byłej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX