Smutny Antek Królikowski z dziewczyną na festiwalu filmowym. Jego ukochana wyglądała na zagubioną. "Zupełnie nie ma parcia na szkło"

Antek Królikowski zabrał swoją nową dziewczyną na festiwal filmowy w Krakowie. Kasia, idąc po czerwonym dywanie, nie wyglądała na zachwyconą.
Zobacz wideo

Antek Królikowski po głośnym rozstaniu z Julią Wieniawą zapewniał, że jego następny związek będzie niemedialny. Jak powiedział, tak, niestety, nie zrobił. Chwilę po tym, gdy w mediach oficjalnie potwierdzono, że Julka związała się z Baronem, aktor ogłosił, że również jest już szczęśliwie zakochany, a na jego profilu na Instagramie co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia z nową dziewczyną, Kasią.

ZOBACZ TEŻ: Królikowski zabrał swoją dziewczynę na salony. Na tej samej imprezie była też Wieniawa! Która z nich wyglądała lepiej? 

Antek Królikowski z dziewczyną na czerwonym dywanie

Antek pojawiając się na festiwalu filmowym OFF Camera w Krakowie, udowodnił, jak bardzo jego nowy związek jest "niemedialny". Podczas wydarzenia nie brakowało paparazzi, fotoreporterów i dziennikarzy. Co prawda, Królikowski na celebryckich ściankach pozował sam, jednak po czerwonych dywanach przechadzał się z ukochaną. Nie zabrakło ich również podczas oficjalnej gali zamknięcia festiwalu. Aktor ma już doświadczenie w show-biznesowych wyjściach, dlatego, jak przystało na "gwiazdora", pojawił się w ciemnych okularach. Jednak Kasia nie ma w tym jeszcze wprawy, dlatego widząc fotoreporterów, opuściła głowę i miała bardzo smutną minę.

Jak udało się dowiedzieć "Party", nowa dziewczyna Antka nie ma ochoty na karierę w show-biznesie:

Jest bystra i zupełnie nie ma parcia na szkło. W dodatku oboje z Antkiem są w bardziej zbliżonym wieku i podobnie widzą przyszłość. Na razie mieszkają oddzielnie, ale rozmawiają już o tym, by to zmienić - mówili znajomi pary w "Party".

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną Damian Klamka EastNews

JP