Antek Królikowski świętował z dziewczyną urodziny Karola Wojtyły. Zabrał też swoich rodziców, ale Kasia nie wyglądała na zachwyconą

Antek Królikowski wybrał się z rodzicami do Wadowic, by świętować tam 99. rocznicę urodzin Jana Pawła II. W podróży towarzyszyła mu nowa ukochana, czyli Kasia. W trakcie podróży nie tryskała humorem w przeciwieństwie do rodziców aktora.
Zobacz wideo

Antek Królikowski znów jest szczęśliwie zakochany. I choć początkowo zapewniał, że ten związek nie będzie medialny, to patrząc na jego Instagram, mamy inne wrażenie. Nową ukochaną aktor ochoczo chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio Antek podzielił się obszerną relacją z rodzinnego wyjazdu. Królikowscy wybrali się do Wadowic, gdzie świętowano 99. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Patrząc na zachowanie Kasi, można odnieść wrażenie, że nie czuje się zbyt dobrze w towarzystwie rodziców Antka. 

Niepocieszona dziewczyna Królikowskiego 

Na nagraniach z samochodu możemy dostrzec, że dziewczyna siedziała obok mamy Antka. Gdy wszyscy razem śpiewali, ona wpatrywała się w okno. Dlaczego była tak smutna? Być może wolała siedzieć u boku swojego chłopaka, a może wkurzyła się na Antka, który postanowił ich podróż relacjonować na Instagramie?

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną screen Instagram

Również dostrzegacie na jej twarzy pewne niezadowolenie z zaistniałej sytuacji? Mamy jednak nadzieję, że u Kasi i Antka wszystko w porządku. 

Kibicujecie tej parze? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.