Selena Gomez usunęła swój ostatni post z Justinem Bieberem. Tymczasem on wkrótce weźmie drugi ślub z Hailey. Znana jest już nawet data

Małżeństwo Justina Biebra i jego żony Hailey rozkwita. Co na to Selena Gomez? Chyba postanowiła na dobre zapomnieć o byłym.

Selena Gomez i Justin Bieber byli swego czasu jedną z najgorętszych par w Hollywood. Ich związek nie należał jednak do łatwych. Idole nastolatek wielokrotnie rozstawali się i wracali do siebie. Ostatecznie rozeszli się wiosną ubiegłego roku. Zaledwie kilka miesięcy później Bieber poślubił Hailey Baldwin. Selena przypłaciła całą sytuację załamaniem nerwowym i dopiero kilka tygodni temu wróciła do życia publicznego.

Zobacz wideo

Mimo że Justin Bieber i Hailey Baldwin są już ponad pół roku po ślubie (cywilnym), to zagraniczne media wciąż doszukują się powiązań między piosenkarzem, a jego byłą dziewczyną. Niedawno to on sam wywołał falę spekulacji po tym, jak wyznał Selenie miłość w jednym z wywiadów.

Selena Gomez odcina się Justina Biebera

Wiele wskazuje na to, że Gomez nie podziela jednak jego uczuć. Czujni fani dopatrzyli się właśnie, że skasowała ona ze swojego Instagrama zdjęcie z urodzinowymi życzeniami dla Biebera sprzed roku. Dlaczego zdecydowała się na to dopiero teraz? Być może była to jej reakcja na to, że Hailey i Justin rozpoczęli przygotowania do kościelnego ślubu.

Jak donoszą zagraniczne media, zakochani chcą ponownie powiedzieć sobie "tak" w pierwszą rocznicę ich ślubu cywilnego. Żonie Biebera zależy na tym, aby ceremonia była idealna dlatego już teraz nawiązała współpracę ze specjalistami.

Hailey pracuje z wedding plannerem. Oboje są bardzo podekscytowani - zdradza źródło magazynu "People".

Wymowny gest Seleny może więc oznaczać, że jej związek z Justinem to już definitywna przeszłość. Miejmy nadzieję, że drugi ślub pary znów nie skończy się dla niej wizytą w szpitalu.