Misiek Koterski z Marcelą i synem w słonecznej Hiszpanii. Fani: Młody podobny do mamy. Aktor odpowiedział w swoim stylu

Michał Koterski zabrał ukochaną Marcelę oraz syna Fryderyka na wakacje. Cała rodzina wybrała się do Hiszpanii, a my za sprawą mediów społecznościowych możemy towarzyszyć im w podróży.

Michał Koterski już od ponad roku jest szczęśliwym tatą Fryderka. Mały jest przesłodki, a wywnioskować to nietrudno. Zarówno Misiek, jak i Marcela chętnie pokazują chłopca w mediach społecznościowych, a my nie mamy wątpliwości, że zawrócił im w głowie. Niedawno cała rodzina wybrała się na wakacje do Hiszpanii i jak możecie się domyślać, Instagram aktora kipi wręcz od zdjęć Fryderyka oraz Marceli. 

Zobacz wideo

Michał Koterski z Marcelą i synem na wakacjach

Mały Fryderyk po prostu skradł nasze serca. Również internauci są nim oczarowani. 

Słodki maluszek - napisał jeden z fanów aktora.

Ale do kogo Fryderyk jest bardziej podobny? Zdaniem niektórych, bez dwóch zdań do Marceli. Co ciekawe, Koterski ma podobne zdanie. 

Misiek KoterskiMisiek Koterski Instagram/@misiekkoterski

Podczas ich pobytu w Hiszpanii Marcela Leszczak świętowała też urodziny. Modelka skończyła 27 lat, a z tej okazji Misiek złożył jej życzenia.

 

My oczywiście także się do nich dołączamy. A teraz zobaczcie, jak cała rodzinka bawi się w Hiszpanii. Pogoda im dopisuje, czego totalnie zazdrościmy. 

DH