Wojciech Błach z żoną na salonach. Takie zdjęcia to rzadkość, a szkoda. Aktor częściej powinien chwalić się piękną ukochaną

Wojciech Błach przez jakiś czas nie pojawiała się na imprezach branżowych. Teraz powrócił w wielkim stylu. Towarzyszyła mu piękna żona.
Zobacz wideo

Wojciech Błach jakiś czas temu ponownie został ojcem. Aktor znany głownie z takich seriali, jak "Na Wspólnej" i "Pierwsza miłość" ostatnio nie często bywał więc na salonach. Teraz jednak pojawił się na pokazie mody Thecadess. Towarzyszyła mu żona - Agnieszka Błach, która pod koniec 2017 roku urodziła Błachowi syna.

Na pokazie mody Thecadess, na którym pojawił się Wojciech Błach i Agnieszka Błach nie brakowało całej śmietanki polskiego show-biznesu. Na ściance oprócz aktora i jego żony pozowali również: Paulina Sykut Jeżyna, Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Szostak, Anna Piszczałka czy Karolina Pisarek. 

Na te okazję Błach wybrał bardzo casualowy strój - jeansy połączył z ciemną koszulką z nadrukiem oraz marynarką. Taka stylizacja odjęła lat 46-letniemu aktorowi. 

Agnieszka Błach również postawiła na sprawdzoną, klasyczną stylizację. Czarne skórzane skórzane spodnie zestawiła z ramoneską. Czarne szpilki sprawiły natomiast, że żona aktorka wyglądała jeszcze bardziej kobieco. Na uwagę zasługują też jej delikatny makijaż i proste włosy. Widać, że dla młodej mamy najważniejsza jest naturalność. I tak trzymać!

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.