Robert Lewandowski pobił się na treningu z kolegą z drużyny. "Zaczęli ich rozdzielać pozostali piłkarze Bayernu"

Pierwsza rysa na wizerunku Roberta Lewandowskiego? Piłkarz wdał się w poważną bójkę.

Do tej pory Robert Lewandowski cieszył się nieskazitelnym wizerunkiem. Media zamiast o skandalach, pisały o jego kolejnych sukcesach. Niedawno mówiło się nawet o tym, że piłkarz ma zmienić klub na Real Madryt. Niewykluczone, że ostatnia sytuacja na treningu Bayernu Monachium przyspieszy jego decyzję o transferze.

Zobacz wideo

Lewandowski wdał się bójkę

Jak donosi niemiecki dziennik „Bild”, Polak  pokłócił się ze swoim kolegą z drużyny. Zaczęło się od tego, że „Lewy” miał pouczyć Kinglseya Comana. Ostra wymiana zdań zamieniła się w regularną bójkę.  W pewnym momencie musieli interweniować zawodnicy.

Piłkarzy rozdzielali koledzy z drużyny: Niklas Suele i Jerome Boateng, ale średnio im to wychodziło, dlatego zaczęli ich rozdzielać również pozostali piłkarze Bayernu – czytamy w tabloidzie.

Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Piłkarze okładali się pięściami po twarzach. Suele, który rozdzielał kolegów z drużyny, opisał zajście:

To nie było łatwe zadanie, bo obaj byli agresywni. Próbowałem stanąć między nimi. Czasem ponoszą nas emocje i dochodzi do różnych sytuacji, ale coś takiego nie powinno się przytrafić, obaj o tym wiedzą. Sprawa jest już zakończona, po wydarzeniu Robert i Kingsley podali sobie ręce.

Spodziewaliście się po Lewandowskim takiego temperamentu?