Robert Lewandowski pochwalił się uroczym zdjęciem z Klarą. "Moja największa motywacja". Fani rozczuleni. Komentuje też Anna

Robert Lewandowski opublikował na Instagramie zdjęcie z córką. Piłkarz napisał, że Klara jest jego największą motywacją i wsparciem.
Zobacz wideo

Robert i Anna Lewandowscy zostali rodzicami w maju 2017 roku. Na świat przyszła wówczas córka pary, Klara. Choć piłkarz rzadko i niechętnie udziela wywiadów, ostatnio coraz częściej rozmawia z dziennikarzami o swojej pociesze.

Jej uśmiech i ta bezwarunkowa miłość, którą ma dla nas, miłość, której nie widzę, ale ją czuję…Dla mnie jako faceta to jest najfajniejsze. Ta mała istota daje mi tyle radości, tyle mnie uczy! Poznajemy się wzajemnie każdego dnia - powiedział o córce w jednym z wywiadów.

Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z Klarą

Na profilu sportowca pojawiło się jego zdjęcie z córką. Klara ma na sobie uroczą sukienkę, sweterek i kitkę na głowie. Jednak najbardziej rozczulający jest podpis zdjęcia:

Moje największe wsparcie i najsilniejsza motywacja - wszystko, czego potrzebuję przed kolejnymi wyzwaniami

Fani piłkarza wzruszyli się słowami swojego idola:

Prawdziwa miłość ojca do córki
Mała się chyba zawstydziła
Ale to kochane!

Komentarz zostawiła też Ania:

Moje miłości - napisała.

Nie da się ukryć, że tacierzyństwo uskrzydla Roberta, a Klara jest ewidentnie córeczką tatusia.

KS

Więcej o:
Komentarze (37)
Robert Lewandowski pochwalił się uroczym zdjęciem z Klarą. "Moja największa motywacja". Komentuje też Anna
Zaloguj się
 • Gość: Zwik

  Oceniono 9 razy 7

  Największą motywacja Lewandowskich jest jak fani wazeliniarze władza w tyłki Lewusom i im lukruja Wtedy maja taka motywację ze się wszędzie lansują i szczerze zęby do kamer i już nie wiedzą jak maja stanąć.Lewandowski opisuje i opowiada żałosne historyjki ze swojego życia (jakby tylko on miał jakieś przezycia) a Lewandowska jak zwykle myśli z czym tu wyskoczyć z jakim nowym pomysłem A może ciasto buraczane? Zalosni ludzie robią z siebie pajacy.Są bardziej majetni ludzie Ale maja klasze i umiar. Pani Kulczykowa nie pcha się wszędzie jak Lewa a dużo się udziela charytatywnie Lewa tylko z nóżki na nozke i gębę szczerzy

 • Gość: Rena

  Oceniono 9 razy 5

  No i mamy dalszą część noweli Lewandowskich wcześniejsze lzawe opowiadanie Lewego i przebiegu ciąży żony a jego bólu i niemocy następny odcinek rozpacz Lewandowskiego po stracie ojca który za kołnierz nie wylewek Dziś mamy proszę Państwa powtórkę z rozrywki bo Lewandowski któryś raz juz opowiada o miłości do córki i motywacji Jak to córka go uskrzydka jaka to motywację daje .Lewandowskiemu już tematy się wyczerpują więc powtarza i walkuje np poród Anki i jej i jego bóle Powinien pisać melodramaty bo lubi grac nie tylko w pilke ale i na uczuciach ludzkich

 • Gość: rock

  Oceniono 11 razy 5

  dziecko bez twarzy, biedne.

 • Gość: Ula

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie coraz częściej zaczęli mówić o romansach Roberta. Przed narodzinami Klary z Michaliną. Teraz z niejaką Luizą, która w najbliższej przyszłości zostanie panią weterynarz . Co oczywiście zaczęło szkodzić ich wizerunkowi. A co za tym idzie na ich konto i pracownikom, którzy zajmują się interesami Anny i Roberta, zaczęło wpływać coraz mniej pieniędzy. Więc żeby uratować reputację Lewandowskim, ich prowcy nakazali przypominać ludziom o ich wspólnej miłości, robieniu wspólnych zdjęć, udzielaniu wywiadów. A to oznacza, że z tymi Robertowymi romansami to jednak prawda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Kiedy tych znienawidzonych Lewych przestanie pokazywać mamy dosyć te zakazane mordy oglądać

 • Gość: Pogrom

  Oceniono 6 razy 4

  No i znowu codzienne pie...mento, o familii
  Lewandowskich.
  Robercik, Ania, Klarcia............
  I tak do obesrania, w kółko to samo
  My
  Nasza miłość
  Motywacja
  Nasze spacery
  Nasz nowy wózek dla Klarci
  Moja torebka
  Buciki Robercika
  Fit pączki- Do rączki
  Mamunia, ciotunia, urodzinki, walentynki, ........itd

 • Gość: Loluś

  Oceniono 4 razy 4

  Państwo Lewandowscy, czy wasz słownik obejmuje
  Tylko słowo, " MOTYWACJA" W kółko obydwoje o tej motywacji.
  Zmotywujcie się, i nie piszcie codziennie o swoim życiu. Bo to już jest przesyt ,a co za dużo to i świnia nie zje.

 • Gość: enm3 q

  Oceniono 6 razy 4

  wyblakla gwiazda dobra na Mainz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX