Jennifer Aniston i Brad Pitt przyłapani na kolejnej już randce i... pocałunkach. "Uważali, by nikt ich nie dostrzegł"

Jennifer Aniston i Brad Pitt zostali przyłapani na randce w Malibu. Plotki na temat ich gorącego romansu znów przybierają na sile. Robi się naprawdę ciekawie.

Czyżby Jennifer Aniston i Brad Pitt szykowali dla nas niespodziankę? Wiele może wskazywać na to, że postanowili do siebie wrócić. Skąd takie doniesienia? Otóż, zagraniczne media nie mają już wątpliwości, Jennifer i Brad od dłuższego czasu randkują. Pierwsze takie spekulacje pojawiły się zaraz po 50. urodzinach aktorki, na których obecny był także jej były mąż, a teraz docierają do nas kolejne wieści. 

Zobacz wideo

Jennifer Aniston i Brad Pitt jednak znów są razem? 

Po raz pierwszy przyłapano Brada oraz Jennifer podczas obiadu w Sony Studios, gdzie mieli rozmawiać rzekomo głównie na tematy zawodowe. Według świadków, już wtedy było czuć między nimi chemię. Kolejne spotkanie, tym razem w dużo bardziej kameralnym otoczeniu, odbyło się całkiem niedawno w Malibu. Byli małżonkowie udali się na wspólną kolację. A co działo się później? 

Po posiłku udali się na spacer, uważając, by nikt ich nie dostrzegł. Następnie pożegnali się pocałunkiem pod hotelem, w którym zatrzymała się Jennifer - ujawnił informator Radar Online.

Czy po takich doniesieniach możemy więc już liczyć na coś więcej? Wspólne zdjęcia, wyznanie miłości? To z pewnością marzenie każdego fana tej hollywoodzkiej niegdyś pary. Co jednak wydarzy się dalej? Tego niestety nie wiemy, choć i tak mocno trzymamy za nich kciuki. Więcej w tej kwestii pytań niż odpowiedzi, ale oczywiście jedno stwierdzenie jest niepodważalne - Angelina Jolie będzie w lekkim szoku. 

Miłosna przeszłość

Brad Pitt i Jennifer Aniston uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw Hollywood. Ich szczęście nie trwało jednak długo. W 2005 roku, po pięciu latach od sakramentalnego "tak", Aniston złożyła pozew rozwodowy. Jako główny powód podała romans Brada z Angeliną Jolie. Przypomnijmy, że miłosna historia Brangeliny rozpoczęła się na planie komedii "Pan i Pani Smith".

Rozstanie Pitta i Aniston było wyjątkowo głośne i medialne. Po sfinalizowaniu sprawy rozwodowej byli małżonkowie odcięli się od siebie i nie utrzymywali kontaktów. Brad założył rodzinę z Angeliną Jolie, a Jennifer po 10 latach od rozwodu z Pittem wzięła ślub z Justinem Theoruxem. Jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2018 roku.

DH

Więcej o: