Justin Theroux złożył Jennifer Aniston życzenia na Instagramie. Dominuje w nich jeden przymiotnik. Internauci są poruszeni

Jennifer Aniston skończyła właśnie 50 lat. Były mąż, Justin Theroux, złożył jej z tej okazji urocze życzenia.

Justin Theroux i Jennifer Aniston uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par amerykańskiego show-biznesu. Do mediów nie przedostawały się jakiekolwiek informacje o kryzysie w ich małżeństwie, więc kiedy w lutym ubiegłego roku gruchnęła wiadomość o rozwodzie, wiele osób było w szoku. Mimo że, jak oboje podkreślali, rozstanie przebiegło w przyjacielskiej atmosferze, był to dla nich bolesny etap.

ZOBACZ TEŻ: Justin Theroux pierwszy raz skomentował rozstanie z Jennifer Aniston. Wyznał, co było dla nich najbardziej bolesne

Wygląda jednak na to, że dziś byli małżonkowie mają naprawdę przyjemne relacje. Aktor złożył gwieździe "Przyjaciół" urodzinowe życzenia na Instagramie. 

Justin Theroux i jego życzenia dla Jennifer Aniston

We wpisie dominował przymiotnik... "zawzięta". Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale Aniston jest symbolem silnej, niezależnej kobiety. 

Wszystkiego najlepszego dla tej zawziętej Kobiety. Zawzięcie kochającej. Zawzięcie życzliwej i... wściekle zabawnej - napisał w poście Theroux. 

W komentarzach nie brakowało zachwytów. 

To jest tak niewiarygodnie słodkie, że Justin mówi tak piękne słowa o swojej eks. Trzymasz klasę, Justin - czytamy.
Aww! To takie urocze i słodkie!

Niektórzy mają nadzieję, że para jeszcze się zejdzie.

Uwielbiam. Naprawdę powinniście być razem.
Proszę, wróćcie do siebie - piszą fani w komentarzach.

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Przypomnijmy, że jakiś czas temu media donosiły, że Theroux spotyka się (sic!) z Angeliną Jolie.

ZOBACZ TEŻ:  Justin Theroux i Angelina Jolie spotykają się?! Zostali przyłapani na kolacji. "Ciepło się przywitali i przytulili. Byliśmy zdumieni"

Tak czy siak... podziwiamy Aniston i Theroux za ich piękną przyjaźń. Tak bliska relacja z "eks" nie zdarza się w show-biznesie często.

Jennifer Aniston i Justin Theroux - początki 

Jennifer Aniston i Justin Theroux zaczęli się spotykać w 2011 roku po tym, jak poznali się na planie filmu "Raj na ziemi". Zaręczyli się rok później, a w 2015 roku wzięli ślub.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

Więcej o:
Komentarze (6)
Justin Theroux złożył Jennifer Aniston życzenia na Instagramie. Dominuje w nich jeden przymiotnik
Zaloguj się
 • Gość: k

  Oceniono 18 razy 10

  "..zawziętej Kobiety. Zawzięcie kochającej." - no nie powiem, zeby to były urocze i słodkie cechy i by dotyczyły silnej i niezależnej kobiety. Tego typu zawzietość jest typowa dla ludzi słabych i zaborczych, którym trudno utrzymać związki, bo osaczają partnera jak ośmiornica, a ich wręz manifestacyna miłość, przez chwilę może być miła, dowartościowująca, ale za chwilę staje się oblepiająca, jakby ktoś miodem oblał. Nie można oddychac ani żyć.

 • Gość: niedzban

  Oceniono 6 razy 6

  Z dziką rozkoszą dodam, że słowo "Fierce" może też oznaczać "dziko", "bez hamulców". Potoczny język może mieć zupełnie inny wydźwięk...

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 5

  Przymiotnik? Chyba przyslowek - jak? zawziecie

 • Gość: zd

  0

  Taaa.... byłej żonie, teraz już wiem do czeego potrzebny jest Instagram... . Na wszystkim da się zarobić. Nawet na byłej żonie. Fuj.

 • Gość: Bradzik

  Oceniono 11 razy -9

  Z ta kobieta o paskudnym ryju I ch..ym charakterze nikt dlugo nie wytrzyma, pustostan pod czaszka/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX