Tłum gwiazd na 50. urodzinach Jennifer Aniston. Był też Brad Pitt! Reakcja aktorki może zadziwić

Aż trudno w to uwierzyć, ale Jennifer Aniston skończyła właśnie 50 lat! Z okazji okrągłych urodzin aktorka wyprawiła huczną imprezę, na którą zaprosiła wiele gwiazd. Był też Brad Pitt, ale... nie poświęciła mu zbyt wiele uwagi.

Jennifer Aniston zadbała o to, aby na jej pięćdziesiątych urodzinach nie zabrakło wszystkich ważnych dla niej ludzi. Co ciekawe, zgodnie ze spekulacjami zagranicznych mediów, na liście gości znalazł się też były mąż aktorki – Brad Pitt.

Zobacz wideo

Przyjęcie urodzinowe Jennifer Aniston odbyło się w luksusowym hotelu Sunset Tower w Los Angeles. Paparazzi sfotografowali wiele gwiazd wchodzących na imprezę, w tym Brada Pitta. Aktor zjawił się na miejscu w nasuniętej na czoło czapce.

Zasadniczo chodziło o każdą osobę, którą kocha Jen. To dotyczyło również Brada – zdradził informator magazynu "People".
Brad przez długi czas był bardzo ważną częścią życia Jen. Zastanawiała się z przyjaciółmi, czy powinna go zaprosić – dodaje jeden z gości.

Pięćdziesiąte urodziny Jennifer Aniston

Wielu bliskich przyjaciół Pitta również było na przyjęciu urodzinowym Aniston. Mimo że aktorka zaprosiła swojego byłego na imprezę, to nie poświęcała mu szczególnie dużo uwagi.

Byli małżonkowie przytulili się na przywitanie, a potem zamienili ze sobą kilka słów. Jennifer był zajęta upewnianiem się, czy wszyscy goście dobrze się bawią - zdradza źródło magazynu "People".

Co ciekawe, Aniston zaprosiła też byłą partnerkę Pitta - Gwyneth Paltrow oraz swojego byłego, Johna Mayera. Jakby tego było mało, na urodzinach bawiła się Katy Perry, która swego czasu była związana z muzykiem. Gwiazda pop przyszła w towarzystwie Orlando Blooma.

GWIAZDY NA URODZINACH JENNIFER ANISTON. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Na pięćdziesiątych urodzinach Aniston obecni byli także: George i Amal Clooney, Reese Witherspoon, Robert Downey Jr., Ellen DeGeneres, Barbra Streisand, Kate HudsonDemi Moore. Nie zabrakło Lisy Kudrow oraz Courteney Cox. Przypomnijmy, że aktorki poznały się na planie kultowego serialu "Przyjaciele".

Zdjęciami z hucznych urodzin pochwaliła się między innymi Kate Hudson.

 

Aktorka dołączyła do nich krótkie życzenia.

Wszystkiego najlepszego! Wszyscy bardzo cię kochamy! - napisała gwiazda.

My również się dołączamy. Sto lat, Jennifer!

Więcej o: