Justin Theroux i Angelina Jolie spotykają się?! Zostali przyłapani na kolacji. "Ciepło się przywitali i przytulili. Byliśmy zdumieni"

Justin Theroux i Angelina Jolie spotykają się? Para została przyłapana w restauracji.

Angelina Jolie jeszcze nie rozwiodła się z Bradem Pittem, a już jest w nowym związku?! I to nie z byle kim. Jej wybrankiem jest ponoć... Justin Theroux, czyli były mąż Jennifer Aniston! Wspólnie ponoć spędzili czas na kolacji.

Justin Theroux i Angelina Jolie spotykają się?

"Life&Style" donosi, że Theroux i Jolie zostali zauważeni na wspólnej kolacji w restauracji Il Bacco w Nowym Jorku. Ponoć usiedli przy stoliku w słabo oświetlonym kącie. Spędzili tam aż trzy godziny, a w trakcie posiłku cały czas rozmawiali, pochylali się do siebie i mówili ściszonym głosem. Byli przy tym bacznie obserwowani przez innych gości restauracji.

Nie mogliśmy uwierzyć, kiedy przyszła Angelina Jolie. Kiedy 15 minut później wszedł Justin Theroux i usiadł razem z nią, byliśmy zdumieni - powiedziała stała klientka lokalu.
Bardzo ciepło się przywitali i przytulili. Kiedy usiedli, od razu zaczęli rozmawiać, a Angie coś notowała - dodała klientka.

Angelina Jolie i Justin Theroux spotykają się?Angelina Jolie i Justin Theroux spotykają się? screen/'New Idea'

Angelina Jolie robi na złość Jennifer Aniston?

Nie wiadomo, o czym dokładnie rozmawiali, ale pojawiają się spekulacje, że Angelina chciała wiedzieć, jak radzi sobie Justin po rozstaniu z Jennifer Aniston. To nie wszystko. Ponoć interesowało ją, czy Theroux wie coś na temat kontaktów Jen i Brada. Jolie uważa, że te informacje mogłyby jej pomóc s prawie rozwodowej i w walce o dzieci.

Angelina rzekomo nie jest zdziwiona rozstaniem Theroux i Aniston. Powiedziała znajomym, że wiedziała, że jej rywalka jest zbyt nudna dla Justina.

Zawsze uważała ją za bardzo słodką i płytką na poziomie intelektualnym - mówi informator. 

Czyżby Angie chciała też zrobić na złość Jen i dlatego spotkała się z Justinem?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: