Jennifer jest wściekła na Angelinę, bo wciągnęła Brada w swoje gierki. "Zachowanie Jolie jest obrzydliwe i żenujące"

Jennifer Aniston jest wściekła na Angelinę Jolie. Uważa, że Brad przez nią i jej gierki bardzo cierpi.

Angelina Jolie i Brad Pitt są w trakcie sprawy rozwodowej. Walczą nie tylko o dzieci, ale też o majątek. Ich sprawa już dawno wyszła poza salę sądową i jest komentowana w mediach na całym świecie. 

Jennifer Aniston wściekła na Angelinę Jolie

Kłótnię małżonków śledzi oczywiście Jennifer Aniston. Nikogo chyba nie zdziwi, że ona staje w obronie byłego męża. Uważa, że całe to zamieszanie spowodowane jest głownie przez Jolie.

Jen czuje się potwornie ze względu na tę walkę, w którą Jolie wciągnęła Brada. Nie potrafi sobie wyobrazić jak to jest, gdy prowadzi się wojnę z kimś tak wpływowym jak Angelina, w dodatku o własne dzieci. Zna Brada bardzo dobrze i wie jak bardzo musi cierpieć, kiedy zmusza się go do walki z kimś, kogo kiedyś kochał, bo chce być ze swoimi pociechami. Jen uważa, że zachowanie Jolie jest obrzydliwe i żenujące, a ona powinna zachowywać się jak dorosła osoba i robić to, co najlepsze dla dzieci - twierdzi informator Hollywood Life

Mogłoby się wydawać, że Jen broni Brada ze względu na dawne uczucie, ale nie tylko ona uważa, że to coś niedobrego dzieje się z Angeliną. Również prawniczka aktorki nie wytrzymała i zrezygnowała z prowadzenia jej sprawy rozwodowej.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się po 2 latach małżeństwa

Więcej o:
Komentarze (4)
Jennifer jest wściekła na Angelinę, bo wciągnęła Brada w swoje gierki
Zaloguj się
 • Gość: koko

  Oceniono 12 razy 12

  A redaktor Plotka stał, słuchał jak Jenny obgadywała Angelinę i kiwał głową ze zrozumieniem, hahahahaha. Ale news z przysłowiowej d...y.

 • Gość: pepe

  Oceniono 2 razy 0

  Yhy skąd wiadomo, że to z ust Jennifer. Ot informacyjka byleby zrobić gó...burzę. Ale nawet jeśli, to ta kretynka Jennie jest tyyyyyyyyyylko i wyłącznie znana z tego, że była byłą Brada Pitta, jest to troche smutne i teraz jej całe życie aż do śmierci będzie polegało na trajkotaniu co to ona nie przeżyła podczas rozwodu, i co to ona nie myśli. Bo inaczej ludzie o niej zapomną i będzie gowno warta.

 • Gość: Wiktoriańska

  Oceniono 2 razy -2

  Jennifer Aniston ma racje ze była zona wykorzystuje brata Pitta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX