Samolot z Jennifer Aniston i Courteney Cox na pokładzie miał poważną awarię. Konieczne było awaryjne lądowanie

Jennifer Aniston i Courteney Cox z pewnością najadły się strachu. Prywatny samolot, którym leciały gwiazdy serialu "Przyjaciele", utracił przy wznoszeniu koło. Pilot podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu.

Jak donoszą zagraniczne media, samolot, którym do Cabo San Lucas w Meksyku leciały Jennifer Aniston i Courteney Cox, utracił tylne koło. Ostatecznie pilot zmuszony był do awaryjnego lądowania w Kalifornii. 

Zobacz wideo

Jennifer Aniston i Courteney Cox miały awaryjne lądowanie. Co się stało?

Co istotne, problem miał wystąpić już przy starcie samolotu. Okazuje się, że to wówczas maszyna utraciła wspomniane koło. Jednak dopiero gdy samolot znajdował się nad terytorium Meksyku, piloci stwierdzili, iż lądowanie w Cabo, dokąd zmierzały obie gwiazdy, jest zbyt niebezpieczne. Z tego powodu podjęta została decyzja o zawróceniu maszyny i przez kolejną godzinę samolot krążył nad kalifornijskim lotniskiem California's Ontario International Airport. Powód? Musiał spalić paliwo. Port Lotniczy w związku całą sytuacją wydał w tej sprawie oświadczenie.

Samolot Gulfstream z 10 pasażerami i dwoma członkami załogi na pokładzie wylądował bez incydentów na międzynarodowym lotnisku Ontario (ONT) po trudnościach z podwoziem - czytamy.

Na szczęście więc nikomu z pasażerów nic się nie stało, a gwiazdy kultowego serialu "Przyjaciele" po awaryjnym lądowaniu przesiadły się do innego samolotu i bezpiecznie dotarły do celu.

W sieci już krąży nagranie z felernego lotu, na którym możemy zobaczyć, jak samolot przystępuje do awaryjnego lądowania. Trzeba przyznać, że pilot w pełni opanował sytuację, dzięki czemu uczestnicy lotu mogli spokojnie opuścić maszynę. 

 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.