Brad Pitt pojawił się na urodzinach Jennifer Aniston! Robił wszystko, by ukryć swoją obecność

Jennifer Aniston skończyła właśnie 50 lat. Na swoje przyjęcie urodzinowe niespodziewanie zaprosiła Brada Pitta. Aktor nie odmówił

Obecnie zarówno Jennifer Aniston, jak i Brad Pitt znów są singlami. Co innego sugerują jednak zagraniczne media, które regularnie donoszą o tym, jakoby byli małżonkowie postanowili odnowić swoją relację. Świadczyć ma o tym między innymi fakt, że Brad pojawił się na 50 urodzinach Jennifer.

Zobacz wideo

Jennifer Aniston świętowała swoje 50 urodziny w towarzystwie Brada Pitta

Pierwsze plotki o tym, że Brad Pitt pojawi się na urodzinach swojej byłej żony, pojawiły się dwa tygodnie temu. Ostatecznie aktor pojawił się w imprezie, która odbyła się w hotelu Sunset Tower w Los Angeles. Gwiazdor robił wszystko, by zjawić się tam niepostrzeżenie. Samochód, którym przyjechał, miał przyciemniane szyby, a Brad założył na głowę czapkę z daszkiem. Jednak paparazzi udało się mu zrobić zdjęcie.

 

Rozstanie i nowe związki aktorów

Brad Pitt i Jennifer Aniston uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw Hollywood. Ich szczęście nie trwało jednak długo. W 2005 roku, po pięciu latach od sakramentalnego "tak", Aniston złożyła pozew rozwodowy. Jako główny powód podała romans Brada z Angeliną Jolie. Przypomnijmy, że miłosna historia Brangeliny rozpoczęła się na planie komedii "Pan i Pani Smith".

Rozstanie Pitta i Aniston było wyjątkowo głośne i medialne. Po sfinalizowaniu sprawy rozwodowej byli małżonkowie odcięli się od siebie i nie utrzymywali kontaktów. Brad założył rodzinę z Angeliną Jolie, a Jennifer po 10 latach od rozwodu z Pittem wzięła ślub z Justinem Theoruxem. Jednak ich małżeństwo rozpadło się w 2018 roku.

Jak myślicie, czy Brad Pitt i Jennifer Aniston znowu są parą?

AD